امروزه دستیابی به لبخندی زیبا و دندان های مرتب و جذاب تنها برای افراد بسیار متمول و افراد مشهور نیست. پیشرفت علم پزشکی زیبایی با هزینه های معقول تر و پایین تر به یاری افراد آمده است تا همه از لبخند زیبای خود لذت ببرند. با وجود تکنولوژی‌ ای مانند لمینت دندان می‌توان بسیاری از مشکلات ظاهری دندان را برطرف نمود. بسیاری از افراد همیشه جهت انجام لمینت سؤال دارند که هزینه آن چه مقدار می شود؟ البته با توجه به شرایط اجتماعی، اقتصادی و تغییرات نرخ ارز نمی توان هر لحظه قیمتی ثابت را بیان نمود، اما در این مقاله با حدود نحوه محاسبه قیمت لمینت دندان بیشتر آشنا خواهید شد.

قیمت لمینت دندان

لمینت یک پوسته نازک از پرسلن یا سرامیک است که به صورت آزمایشگاهی ساخته می شود. این پوسته و روکش به دندان ها می چسبد. در زمان ساخت نهایی روکش مناسب شما، از روکش های موقت برای دندان های شما استفاده می شود. جهت مشاوره و آگاهی از قیمت‌ لمینت دندان ، ایمپلنت دندان و دیگر خدمات می‌توانید با دندانپزشکی زیبایی ایمپلنتیای ولنجک در تماس باشید.

قیمت لیمنیت دندان چقدر است؟

در بیشتر مواقع در سال های اخیر برای انجام فرایند دندانپزشکی زیبایی، از‌ بین بردن ساختار دندان لازم بود تا شرایطی برای قرار دادن روکش ها فراهم شود. البته این روش همچنان هم در حال اجرا می‌باشد. به لطف پیشرفت تکنولوژی این روش تنها راه حل نیست و دندانپزشکی زیبایی برای کم کردن مقدار حالت تهاجمی و استفاده از انواع لمینت دندان راه های جدیدی را برای زیبایی لبخند شما فراهم کرده است. همچنین، مناسب بودن قیمت لمینت دندان باعث شده است که بسیاری از افراد به انجام این کار مشتاق بشوند.

شاید هزینه لمینت دندان کمتر از آن چیزی باشد که شما فکر می کردید و آنقدر‌ها هم دست نیافتنی نیست. قیمت لمینت دندان می تواند بسته به نوع مواد مصرفی و محلی که در آن لمینت صورت می پذیرد و نیز تعداد لمینت مورد استفاده شما متغیر باشد. پزشکان متخصص در دندانپزشکی زیبایی ایمپلنتیا در ولنجک شما را در انتخاب بهترین لمینت که با دندان و بودجه شما هماهنگی دارد یاری می‌کنند.

همچنین باید بدانید هزینه روکش کامپوزیت دندان پایین تر از قیمت لمینت دندان است. در این مورد هم قیمت به تعداد دندان و مواد مصرفی و غیره بستگی دارد.

شاید بسیاری از افراد گمان کنند که قیمت لمینت دندان گران است، اما با توجه به کیفیت و مزایایی که دارد ارزش آن را داشته و عمر لمینت دندان شما تا ۱۵ سال می تواند باشد. لذا، بهتر است جهت دست یابی به این هدف دقت بسیاری در انتخاب مواد و پزشک متبحر صورت پذیرد.

هزینه لمینت دندان

همان طور که در قبل گفته شد، نمی توان قیمتی دقیق و نهایی راجع به قیمت لمینت دندان داد. سابقه و مهارت پزشک متخصص به همراه مواد مورد استفاده می‌تواند از عوامل تأثیرگذار باشد. بهتر است بسیار هوشیار باشید و فریب قیمت‌های ارزان را نخورید؛ زیرا اگر مواد اصلی و درجه یک استفاده شده باشد و همچنین از پزشک ماهر و متخصص در این زمینه استفاده شود، محال است که قیمت ها به‌طور محسوس کاهش شدید پیدا کند.

لمینت قرار است سالیان سال در دهان شما باقی بماند. لذا باید توجه بسیار داشته باشید که جنس آن مرغوب باشد تا هم عمر مفید آن بالا رود و همین که مواد درجه یک و سالمی باشد؛ زیرا همیشه با دهان شما در تماس است.

به طور ساده، شما می‌توانید در مقابل آینه قرار گرفته و لبخند بزنید. تعداد دندان هایی که لبخند شما را تحت تأثیر قرار می دهند و برای شما خوشایند نیستند می توانند تعداد مورد نیاز شما را به لمینت مشخص کنند. شما در دندانپزشکی زیبایی ایمپلنتای ولنجک هم می‌توانید مشاوره مفیدی در این مورد داشته باشید و هم با توجه به شرایط خود و پارامتر‌های بیان شده بهترین گزینه را جهت لمینت انتخاب نمایید.

محاسبه قیمت لمینت دندان

همان طور که در بالا اشاره کردیم، تعداد دندان و کیفیت مواد مصرفی در لمینت دندان از عوامل اصلی و مؤثر در قیمت لمینت دندان است. اما می توانید با روش های دیگر هزینه های خود را جهت لمینت بهتر مدیریت کنید. از آنجا که هدف اصلی در لمینت دندان زیبایی لبخند شماست در مقابل آینه بایستید و به فرم فک و لبخند خود دقت کنید. بسیاری از افراد هستند که دندان‌های فک پایین آن ها در هنگام لبخند دیده نمی شوند. از‌ این‌ رو، می توانید تنها با استفاده از لمینت دندان های بالایی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. برای دندان های فک پایین خود می توانید به جای لمینت از بلیچینگ دندان که به منظور سفید کردن دندان ها به کار می رود استفاده نمایید.