زمان مطالعه: 10 دقیقه

ایمپلنت دندان ، به دلیل مزایای فوق العاده خود ، امروزه به فرایندی پر طرفدار در میان گروه های سنی مختلف تبدیل شده و بسیاری را از نعمت داشتن لبخندی زیبا و کیفیت بهتر زندگی بهره مند ساخته است. به واقع نمی توان به هیچ شکل ، منکر مزایای بی نظیر و چشمگیر این فرایند درمان شد. امروزه ، کشورهای بسیاری از جمله کشور عزیزمان ایران ، به تکنولوژی تولید ایمپلنت دست یافته اند. در کنار بازار پر طرفدار ایمپلنت های دندان ایرانی ، ایمپلنت دندان کره ای نیز در کشورمان ، از بازار بزرگی برخوردار می باشد. در ادامه ، کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا واقع در شمال تهران منطقه ولنجک ، ایمپلنت های کره ای را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار داده و به شما کمک می کند تا در زمان اقدام به این فرآیند خود با این محصول ، با آگاهی کامل ، قدم بردارید.

ایمپلنت دندان کره ای - کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا

مزایای ایمپلنت دندان کره ای

زمانی که به انجام ایمپلنت برای پر کردن جای خالی دندان خود اقدام می کنیم با چنان دامنه وسیع و متنوعی از محصولات روبرو می شویم که شاید کار انتخاب گزینه مناسب را برایمان به کاری چالش بر انگیز تبدیل می کند. حتی زمانی که تنها بر روی محصولات یک کشور متمرکز می شویم ، بازهم دامنه متنعی از برندها در پیش روی ما قرار خواهد داشت. در این میان ، دندانپزشک ، می تواند با انجام معاینات و تعیین نیازهای ما ، در انتخاب بهترین گزینه ، کمک قابل ملاحظه ای نماید. برندهای ایمپلنت دندان کره ای ، از جمله برندهایی هستند که مزایای آن ها ، بسیاری را به استفاده از آن ها ترغیب نموده است. برخی از این مزایا عبارتند از :

 • مقرون به صرفه بودن قیمت

این تکنیک بعنوان یک پروسیجر پر هزینه شناخته می شود و در نتیجه انجام اقداماتی برای کاهش هزینه ها ، یک اقدام مطلوب محسوب می شود. ایمپلنت های ساخت کره ، از این ویژگی برخوردار بوده و قیمت آنها دارای استاندارد قابل قبولی می باشد.

 • کمیت محصول در بازار دندانپزشکی

برندهای مختلف تولید کننده ایمپلنت دندان کره ای به وفور در بازار ایران یافت می شوند و در نتیجه بیمار در زمان اقدام به کاشت طبیعی دندان خود با محصولات این کشور ، با مشکل کمیاب یا نایاب بودن ، روبرو نخواهد شد.

 • کیفیت

در کنار قیمت و فراوانی محصول ، کیفیت ، قطعاً فاکتوری است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد تا بتوان برای مدت طولانی ، از خدمات ارائه شده توسط ایمپلنت ، بهره مند شد. خوشبختانه ، در ساخت این نوع محصولات کره ای از تکنولوژی های استفاده شده است که کیفیت محصولات آن را در سطح مطلوب به بازار عرضه کرده است.

انواع برندهای ایمپلنت دندان کره ای

ایمپلنت های کره ای با برندهای مختلف ، در بازار در حال عرضه می باشند. در ادامه ، به معرفی آنها می پردازیم:

 • برند Cmi
 • برند Dentium
 • برند Megagen
 • برند DIO
 • برند Osstem

در نمودار پیشرفت ، انواع برندهای ایمپلنت دندان کره ای معروف ، هر یک ، جایگاهی را به خود اختصاص داده و امروزه بعنوان یکی از برندهای مطرح ، درحوزه دندانپزشکی ، شناخته شده و قیمت آنها نیز متناسب با کیفیت شان ، قابل قبول و منطقی می باشد. از چشم انداز تکنولوژی ، برندهای کره ای را می توان بعنوان یکی از نمونه های تولید شده با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا ، معرفی کرد. در خصوص قیمت نهایی در صورت انتخاب گزینه مناسب برای کاشت دندانهای خود از دندانپزشک تان کمک بگیرید. دندانپزشک شما در کلینیک دندانپزشکی تخصصی ایمپلنتیا ، بهترین محصول را متناسب با نیاز شما ، پیشنهاد می کند.

برخی از این برند ها در مقایسه با نمونه های دیگر ، اندکی جوان تر بوده و برخی به دلیل تمرکز برروی کیفیت ، توانسته اند بعنوان برندهای مطرح ، در بازار خود را معرفی کنند. این برند در بیشتر کشورهای جهان مورد استقبال بوده و در تولید آن از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده می شود. قیمت این برند در مقایسه با کیفیت آن ، در سطح منطقی می باشد. انواع برندهای مطرح ایمپلنت دندان کره ای دارای کیفیتی در سطح مطلوب بوده و با قیمتی مقرون به صرفه در بازار ایران به عنوان محصولاتی محبوب در حال عرضه می باشد.

ایمپلنت دندان کره ای در تهران - کلینیک ایمپلنتیا

معرفی بهترین ایمپلنت های کره ای در تهران

این نوع ایمپلنت ها با توجه به مناسب بودن هزینه و همچنین در دسترس بودن در کشور ما از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند. شرکت های مختلفی در کشور کره وجود دارند که در حوزه تولید ایمپلنت فعالیت می کنند در ادامه ما به معرفی بهترین برند های تولید کننده ایمپلنت دندان کره ای ، خواهیم پرداخت.

 • برند Osstem

یکی از برند های معتبر و با کیفیت کره ای برند اوستم است. این برند در میان سایر شرکت های کره ای لقب الین ایمپلنت دندانی را به خود اختصاص داده است. محصولات این شرکت به قدری از کیفیت بالا برخوردار هستند که قابلیت رقابت با برند های مطرح اروپایی را دارند. این شرکت در سال 1995 در کره جنوبی تاسیس شده و در حال حاضر جزء 10 ایمپلنت برتر در جهان است که از تنوع بسیار بالایی برخودار می باشد.

 • برند Megagen

ایمپلنت دندان کره ای Megagen یکی دیگر از برند های خوب کره محسوب می شود. محبوبیت این برند بعد از خرید توسط شرکت اشترومن بیشتر نیز شده است و در حال حاضر جز کشور کره در اروپا نیز در حال تولید می باشد.

 • برند DIO

برند دی او نیز یکی از معروف ترین برند های تولید کننده کشور کره است که مالکیت آن را شرکت معروف دنس پلی آمریکا که برند های زایو استر و انکیلوز را تولید می کند ، در دست گرفته اند. بعد از ایمپلنت اوستم برند دی او یکی از گران ترین و با کیفیت ترین برند های ایمپلنت دندان کره ای در ایران می باشد.

 • برند یوفیت

این برند نسبت به موارد فوق از کیفیت متوسطی برخوردار است. یکی از خصوصیات آن Sylbutment است. در اباتمنت های قدیمی تماس فیکسچر و اباتمنت به واسطه خلل و فرج های موجود در سطح بوده که به مرور زمان به علت فشار های وارده در طول جویدن غذا باعث افزایش فاصله و گپ میان آن ها شده است.

تفاوت ایمپلنت دندان کره ای و سوئیسی

زمانی که اقدام به انجام این پروسه می کنید ، قطعاً یکی از موضوعاتی که مورد تمرکز شما است ، انتخاب محصولی با کیفیت است که بتواند در قبال هزینه ای که برای آن صرف کرده اید ، برای مدت طولانی ، به شما خدمات رسانی کند. شاید در این مرحله ، در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب بین ایمپلنت های دندان کره ای و سوئیسی ، با توجه به آنچه در مورد ایمپلنت های تولید شده در این دو کشور ، در خصوص کیفیت ، تکنولوژی به کار گرفته شده در تولید و قیمت آنها شنیده یا خوانده اید ، دچار سردرگمی شوید. در این میان ، بهترین گزینه ، کمک گرفتن از پیشنهاد پزشک قابل اعتماد در کلینیکی است که الویت فعالیت خود را بر مبنای منافع و رضایت بیمار خود ، متمرکز کرده و متناسب با نیاز هر بیمار ، بهترین محصول را پیشنهاد می نماید.

رضایت بیماران از ایمپلنت دندان کره ای در تهران

ایمپلنت های کره ای امروزه در بازار ایران ، بعنوان پر طرفدارترین و پر مصرف ترین نوع ایمپلنت ها ، مورد استفاده می باشند. برند های ایمپلنت های کره ای ، دارای دامنه متنوعی از کیفیت می باشند. برندهای با کیفیت ایمپلنت های دندان کره ای ، محصولاتی را به بازار عرضه کرده اند که رضایت بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان را جلب کرده و به عنوان محصولاتی قابل رقابت با برخی ایمپلنت های سوئیسی ، در حال عرضه به بازار می باشند.

ماندگاری ایمپلنت دندان کره ای چقدر است؟

میزان دوام یا ماندگاری ایمپلنت ، بر حسب نوع برند ، قیمت و کیفیت این محصول ، در دامنه متغیری قرار دارد. ایمپلنت های کره ای ، اغلب دارای ضمانت نامه بوده و همین امر ، کیفیت این محصول را بیشتر تضمین کرده و سطح اعتماد بیمار را افزایش می دهد. می توان گفت که ایمپلنت های کره ای در مقایسه با قیمت شان ، در سطح قابل قبولی قرار دارند ولی اگر بخواهیم آنها را در مقام مقایسه با ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی قرار دهیم ، باید بگوییم که از نظر دوام و کیفیت ، ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی ، در سطح بسیار بالاتری قرار دارند و به همان نسبت ، قیمت آنها نیز بالاتر است

بهترین برند ایمپلنت دندان کره ای چیست؟

ایمپلنت های دندان کره ای دارای برند های مختلفی می باشند و هر یک از این برندها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. برخی از این برندها ، کیفیت را در محوریت قرار داده و برخی دیگر ، اقتصادی و مقرون به صرفه بودن را مد نظر قرار داده اند. متناسب با الویت های هر بیمار ، تعریف برای بهترین برند ، متفاوت خواهد بود. در طول جلسه مشاوره ، دندانپزشک ، متناسب با نیازهای هر بیمار خود ، تلاش می کند تا محصولی را برای بیمار خود بر گزیند که علاوه بر به صرفه بودن از نظر اقتصادی ، بتواند نیازهای بیمار را نیز مرتفع سازد.

قیمت ایمپلنت دندان کره ای در شمال تهران

ایمپلنت های کره ای به ایمپلنت های مقرون به صرفه شهرت دارند. همانطور که در ادامه خواهید دید ، برندهای ایمپلنت دندان کره ای ، از تنوع بالایی برخوردار بوده و هر یک از آنها با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شوند. در زمان مراجعه به کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، پرسنل و پزشکان مجرب این مرکز ، پس از انجام بررسی های لازم ، بهترین برندهای متناسب با نیازهای شما را معرفی کرده و نهایتاً با در الویت قرار دادن منافع مالی و سلامتی شما ، مناسب ترین محصول را از نظر قیمت و کیفیت برای شما انتخاب کرده و به شما پیشنهاد خواهند داد.

ایمپلنت دندان کره ای بنا به دلایلی که در بخش های دیگر مقاله ذکر شد ، توانسته است در کشورمان ، بازار خوبی را به خود اختصاص دهد. پزشکان و بیماران بسیاری از مزایای متعدد این نوع ایمپلنت ، بهره برده اند و کیفیت خوب و از طرفی قیمت مقرون به صرفه آن در مقایسه با برخی برندهای معروف متعلق به سایر کشورها ، توانسته است این نوع ایمپلنت را در مقایسه با نمونه های در حال رقابت در بازار ، به عنوان یک نمونه ارزان قیمت معرفی کند. برخورداری از شرایط ماندگاری خوب ، کیفیت مطلوب و نیز قیمت مقرون به صرفه ایمپلنت کره ای را به یک ایمپلنت محبوب تبدیل کرده است.

ایمپلنت دندان کره ای در تهران - کلینیک ایمپلنتیا

ایمپلنت دندان کره ای ارزان در تهران

شاید تبلیغات زیادی از قبیل ایمپلنت ارزان یا ایمپلنت کره ای ارزان به چشم تان خورده باشد و در صورتی که متقاضی پروسه کاشت طبعیی دندان باشید ، این فکر به ذهن تان خطور کرده باشد که به این تبلیغات اعتماد کنید. لحظه ای تامل کنید و قبل از تصمیم گیری به این سوال در ذهن تان پاسخ دهد که آیا ترجیح می دهید که هزینه ای که برای درمان صرف خواهید ، یک سرمایه گذاری مادام العمری باشد که از مزایای آن برای همیشه بهره مند شوید ، یا ترجیح می دهید به سمت یک درمان ارزان قیمتی سوق پیدا کنید که بعد از مدت کوتاهی ، درگیر عوارض ناشی از بی کیفیت بودن کالاو خدمات شده و ناچار باشید برای جبران عوارض پیش آمده ، مجدداً صرف هزینه کنید. قطعاً منطق به ما می گوید که به هزینه صرف شده برای درمان دندان از دست رفته با ایمپلنت دندان کره ای ، به یک سرمایه گذاری مادام العمری نگاه کنیم. پس هیچگاه کیفیت را قربانی هزینه نکنید و با مشاوره با یک کلینیک خوب دندانپزشکی ، بهترین نتیجه را از درمان به دست آوردید. کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، با در محوریت قرار دادن احترام به حسن انتخاب بیماران خود و اعتماد آنها به این مجموعه ، با ارائه مشاوره ای کامل و جامع توسط بهترین متخصصان دندانپزشکی ، طراح لبخند رضایت برای بیماران خود و ارمغان آور رضایت آنها از انتخاب صحیح و قابل تحسین شان خواهد بود.

ایمپلنت دندان کره ای و افراد سیگاری

یکی از وسیع ترین گروه های متقاضیان ایمپلنت ، افراد سیگاری می باشند که به دلیل آسیب های وارده به دندان ها در اثر استعمال سیگار و آثار مخرب آن ، اقدام به بهره مند شدن از مزایای تکنولوژی مدرن کاشت دندان نموده اند. اولین توصیه متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا به این گروه از متقاضیان کاشت دندان ، تلاش در ترک استعمال سیگار است. ترک استعمال سیگار در یک بازه زمانی مشخص قبل از فرایند درمان ، اقدامی است که صرف نظر از نوع ایمپلنت ، کره ای یا هر برند دیگری ، به دلیل مداخلات آن در نتیجه درمان ، الزاماً باید ترک شود.

اثر سیگار کشیدن بر روی ایمپلنت دندان کره ای

سیگار کشیدن صرفنظر از اینکه شما تحت چه نوع درمانی قرار گرفته اید ، می تواند هم بر روی سلامت عمومی به طور کلی و هم بر روی نتیجه درمان ، به طور خاص ، اثر منفی بر جای گذارد. استعمال سیگار باعث می شود که فرایند بهبود با سرعت کمتر و کیفیت پایین تری رو به جلو حرکت کند. چراکه استعمال این محصول باعث تنگ شدن عروق شده و سطح خونرسانی به ناحیه درمان برای تامین اکسیژن و مواد مغذی را کاهش می دهد. این پیامدهای منفی ، کیفیت بهبود را کاهش داده و به این ترتیب نمی توان نتیجه خوب به دست آمده از ایمپلنت دندان کره ای در یک فرد سالم را در یک فرد سیگاری هم انتظار داشت. توصیه اکید متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، به بیماران سیگاری ، تلاش برای ترک این دشمن درجه یک سلامت می باشد.

آیا استفاده ایمپلنت دندان کره ای درد دارد؟

فرایند کاشت ایمپلنت ، صرفنظر از برند آن ، کره ای یا سایر برندها ، تحت بی حسی موضعی انجام می شود. به این ترتیب ، بسیاری از بیماران داوطلب کاشت دندان ، این فرایند را بعنوان یک تجربه بدون درد معرفی می کنند. متخصصان با تجربه و ماهر کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، با یک برنامه ریزی کاملاً حساب شده و دقیق ، کلیه مراحل درمان را به صورت صفر تا صد ، تحت کنترل قرار می دهند تا خاطره شما از فرایند کاشت دندان خود ، یک خاطره ماندگار برایتان باشد.

دلایل طول عمر ایمپلنت دندان کره ای

کاشت ایمپلنت می تواند همچون دندان های واقعی انسان ها یک عمر ماندگار و مفیدی داشته باشند. ایمپلنت های کره ای معمولا از مواد زیست محیطی مانند تیتانیوم یا زیرکونیا ساخته می شوند. مواد بکار رفته در ساخت قطعات ایمپلنت های کره ای به دلیل استحکام ، دوام و مقاوت بالایشان در برابر خوردگی و تحلیل شناخته می شوند و طول عمر بالای ایمپلنت های خود را تضمین می کنند. اگر از برند های ساخت شرکت های معتبر استفاده کنید به طور حتم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همین موضوع باعث می شود تا عمر پروسه کاشت دندان شما طولانی تر شود.

دلایل متعددی برای بالا بودن عمر ایمپلنت دندان کره ای وجود دارد. یکی از این موارد طراحی حرفه ای آن ها مطابق با استاندارد های جهانی است. تولید کنندگان ایمپلنت های کره ای خواهان کنترل کیفیت بالای محصولات هستند که همین موضوع نیز باعث می شود ایمپلنت های ساخت کره با استاندارد های بین المللی مطابقت داشته باشند. این تعهد به کیفیت باعث می شود تا عمر ایمپلنت ها بالا برود.

دلیل دیگر این است که معمولا محصولات ساخت کشور کره دارای طراحی های خلاقانه ای هستند که باعث بهبود پیوند استخوانی می شود. اصلاح سطح ایمپلنت ثبات را بالا برده و به پیوند استخوان نیز کمک کرده و در نهایت نرخ موفقیت را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. زمانی که نرخ موفقیت پروسه کاشت ایمپلنت دندان کره ای افزایش پیدا کند ، بیمار با مشکلی رو به رو نخواهد شد و در نهایت برای مدت زمان طولانی از داشتن دندان های طبیعی و زیبا لذت می برد.

دلیل دیگر بالا بودن عمر این محصولات این است که تولید کنندگان کره ای بر روی تحقیقات و منابع به روز سرمایه گذاری کرده اند تا بتوانند دائما طراحی و تکنیک های ساخت و تولید خود را بهتر کنند.