بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است. با ما همراه باشید، اگر در جستجوی کلینیک مجهز با کادر درمانی متبحر هستید ما برای شما گزینه ای مناسب و قابل اطمینان سراغ داریم. مراکز متعددی به منظور ارائه خدمات لمینت دندان وجود دارند.

در منطقه شمال تهران کلینیک دندانپزشکی زیبایی ایمپلنتیا واقع در ولنجک ، خدمات بی نظیر و با کیفیتی در زمینه انجام لمینت به شما عزیزان ارائه می دهد. در ابتدا بهتر است آشنایی مختصری با لمینت و چگونگی آن پیدا کنید.

بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران

لمینت دندان چیست؟

خیلی از افراد تمایل دارند که لبخندی زیبا همراه با دندان هایی سفید و مرتب را تجربه کنند. روش های مختلفی برای این هدف وجود دارد. یکی از روش‌ها لمینت است.

اشخاصی هستند که طی سال ها با عدم رعایت نکات بهداشتی دهان و دندان و استفاده از از مواردی چون، خوراکی های رنگی، نوشیدنی ها، مصرف دخانیات و غیره دندان هایی زرد رنگ را در دهان خود مشاهده می کنند. در بعضی از موارد شدت بدرنگی دندان ها به حدی زیاد می شود. که حالتی زننده و زشت به خود می گیرد.

با روش های دیگر همچون بلیچینگ در برخی موارد نمی توان دندان ها را سفید و زیبا نمود. در این شرایط تنها راه مطمئن استفاده از انواع لمینت های سرامیکی و کامپوزیتی است. این لایه های نازک و مقاوم با قرار گیری بر روی دندان ها می تواند زیبایی خیره کننده ایجاد نماید.

در انواع لمینت سرامیکی سطح دندان به مقدار جزئی حدود نیم میلیمتر تراشیده می شود. تا استحکام و چسبندگی بهتر ایجاد شود. اگر این کار در بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران انجام شود، در بسیاری از موارد علیرغم آنچه که دیگران انجام می دهند، نیازی به تراش دندان نیز نخواهد بود و یا این که این کار به حداقل ممکن می رسد.

انواع لمینت کامپوزیتی نیز وجود دارد که قیمتی ارزان تر دارد. اما از کیفیت لمینت های سرامیکی برخوردار نیست. در عین حال سریع تر بودن پروسه آن به علت اینکه نیاز به لابراتوار ندارد و در یک جلسه توسط خود پزشک انجام می شود، می تواند از مزیت های آن به شمار آید. می توانید انواع خدمات لمینت دندانی  را با کیفیتی بالا در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا تجربه نمایید.

رفع عیوب فیزیکی و ظاهری در بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران

 علاوه بر سفید نمودن دندان های بد رنگ، خدمات دیگری نیز در زمینه زیباسازی لبخند شما در این کلینیک ارائه می‌شود.

خیلی از افراد بنا بر هر دلیلی در دهان خود دندان هایی بدفرم و نامنظم، دندان های ترک خورده، دندان های شکسته و لب پر و یا دندان های کوتاه و بلند دارند. این عدم هماهنگی و هارمونی نامنظمی که در دندان ها ایجاد می شود، چهره و لبخند افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. خیلی از افراد به این دلایل، دچار افت اعتماد به نفس شده و کمتر در جمع حاضر می شوند.

این تکنیک برای پوشش دادن عیوب ظاهری دندان و همچنین پوشاندن عوامل شکستگی و لب پریدگی گزینه های بسیار مناسب است. با قرار گرفتن بر روی دندان های دچار مشکل، حالتی زیبا و یکدست به دندان ها داده همچنین می‌تواند کوتاهی و نقصان بعضی از دندان ها را جبران نماید.

با انجام این فرایند و انتخاب بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران ، دندان های زیبا، صاف، ردیف همراه با لبخندی زیبا و دندان هایی درخشنده خواهید داشت.

بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران

مزیت مراجعه به بهترین کلینیک لمینت دندان در شمال تهران چیست؟

به خوبی می دانید که در انجام هر کاری برای دست یافتن به بهترین نتیجه، باید نزد افراد متخصص و با تجربه در آن زمینه مراجعه کرد. در این امر مهم مانند دهان و دندان، و انجام لمینت باید سراغ بهترین کلینیک لمینت دندان بروید.

  مزیت های انجام لمینت در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ولنجک به شرح زیر است:

  • لمینت های انجام شده از لحاظ ظاهر کاملا شبیه به دندان های طبیعی خواهد بود. رنگ های طبیعی و مشابه دندان های اصلی شما خواهد داشت. و زیبایی و درخشندگی آن بسیار چشم نواز خواهد بود.
  • در این کلینیک مقدار کمتری از مینای دندان برداشته خواهد شد و یا اینکه بسته به شرایط این مقدار به صفر می رسد. دندان های شما در این کلینیک کمترین آسیب را خواهند دید.
  • لمینت های مورد استفاده به دلیل کیفیت بالا کمترین آسیب را در مقابل لکه های رنگی از خود نشان می دهند. این لمینت ها مقاومت خوبی نیز دارند. اما توصیه می شود برای ماندگاری بیشتر، حتما نکات بهداشتی دهان و دندان مانند نخ دندان و مسواک مورد توجه قرار گیرد.
  • در کلینیک ایمپلنتیا ولنجک ، تنها با لمینت های زیبای سرامیکی می‌توانید لبخندی زیبا را تجربه کنید. و با اعتماد به نفس بالا در جمع دوستان حاضر شوید.

لمینت یکی از راه های راحت و سریع است که با کمترین درد و زمانی کوتاه می تواند شما را به خواسته خود برساند. این مهم در بهترین کلینیک لمینت در شمال تهران امکان پذیر است.

با حضور در کلینیک دندانپزشکی زیبایی ایمپلنتیا ولنجک می توانید از خدمات متنوع در زمینه زیبایی لبخند و دندان ها استفاده کنید. خدماتی چون لمینت، ایمپلنت، ایمپلنت یک روزه، ایمپلنت یک روزه دیجیتال و غیره با کیفیتی بی نظیر به شما مشکل پسندان ارائه می شود . جهت مشاوره رایگان و یا اخذ نوبت با ما در تماس باشید.