زمان مطالعه: 26 دقیقه

هزینه ایمپلنت دندان در هر مرکزی که مبادرت به انجام این کار می‌ کند، متفاوت است. این تغییر قیمت ایمپلنت به عوامل متعددی بستگی دارد که از عمده دلایل آن می توان به پزشک متخصص و متریال استفاده شده اشاره کرد. بعضی از دندانپزشکان به جهت کاهش هزینه‌ ها ، کلیه مراحل کاشتن ایمپلنت ، پروتز و روکش کردن را خودشان در مرکز مربوطه انجام می‌ دهند. به خاطر اینکه کار ایمپلنت دندان به دو متخصص فک و صورت و متخصص پروتز دارد ، بنابراین انجام آن توسط یک نفر ممکن است کیفیت لازم را نداشته باشد. در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا کار جراحی توسط متخصص فک و صورت و کار پروتز توسط متخصص پروتز در مرکز ایمپلنتیا واقع در تهران ، شمال تهران ، ولنجک انجام می شود، این امر باعث می شود که کار بیمار به صورت تخصصی انجام گیرد.

هزینه ایمپلنت دندان

تخمین هزینه ایمپلنت دندان در تهران

برای تخمین مقدار قیمت ایمپلنت دندان در شمال تهران ، جلسات مشاوره‌ ای با بیمار ضروری است. در این جلسه هزینه ایمپلنت دندان و انواع آن مشخص می‌ گردد. فرد بیمار می‌ تواند با توجه به هزینه و سلایق خود نوع پروتز لازم را انتخاب نماید. یکی از عوامل متغیر بودن قیمت کاشتدندان تجهیزاتی است که دندانپزشک برای این کار استفاده می‌ کنند.

هزینه ای که پرداخت می‌کنیم شامل عمل جراحی به منظور کاشت پایه ، انجام تاج دندان است. به منظور کاشت پایه ، نوع و جنس فلزی که برای این کار استفاده می‌ شود بر قیمت تاثیر گذار است. این فلز غالباً از جنس تیتانیوم است. شما نباید به تنهایی هزینه کاشت دندان را در نظر داشته باشید.

هزینه ایمپلنت دندان جلو در تهران سال 1402

کاشت دندان جلو در تهران فرایندی حساس تر نسبت به سایر دندان ها به منظور ایمپلنت دارد. دقت و نحوه قرار گیری ایمپلنت برای دندان های جلویی از اهمیت بسزایی برخوردار است. در بعضی از موارد امکان دارد که در جلسه‌ ای که دندان کشیده می شود، ایمپلنت جایگذاری گردد. این شرایط زمانی به وجود می آید که شرایط دهان ، فک و لثه بیمار در حالت ایده آل قرار داشته باشد. در غیر این صورت پس از آن‌ که دندان کشیده شد حدود ۴ الی ۸ هفته زمان نیاز است که فرایند ترمیم صورت پذیرد و پس از آن مبادرت به این کار شود.

از آنجا که که مواد مورد نیاز به منظور ایمپلنت وارداتی می‌ باشد ، قیمت ایمپلنت دندان در تهران و سایر شهرها نیز با توجه به تغییرات قیمت دلار تعیین می گردد. بسیار دقت داشته باشید که فریب مراکز مدعی در مورد ایمپلنت با قیمت های بسیار پایین را نخورید. ایمپلنت عملی تخصصی می‌ باشد و جنس مواد اولیه آن نیز بسیار حائز اهمیت است.

عوامل تاثیر گذار در هزینه ایمپلنت دندان در تهران

در ادامه به معرفی عوامل تاثیر گذار در هزینه ایمپلنت دندان در تهران می پردازیم و هر مورد را جداگانه بررسی می‌ کنیم.

 • کیفیت قطعات مورد استفاده

کیفیت قطعات مورد استفاده در ایمپلنت از عوامل تاثیرگذار در قیمت آن است. هزینه تولید ایمپلنت برای شرکت های معتبر بالاتر می باشد زیرا از بهترین مواد مصرفی در ساخت ایمپلنت ها استفاده شده است. استفاده از مواد با کیفیت هم برای پزشک مناسب است و هم بیمار می تواند با خیالی آسوده از آن استفاده نماید. قطعات دیگری که همراه ایمپلنت وجود دارند شامل کاور درب ایمپلنت و هلینگ می باشد که در قیمت ایمپلنت تاثیر گذار هستند.

 • نوع برند

کشورهای متعددی هستند که سازنده ایمپلنت می‌ باشند. بعضی از کشورهای سازنده ایمپلنت دقت و کیفیت منحصر به فردی در زمینه تولید قطعات ایمپلنت دارند. بعضی از شرکت ها به دلیل سابقه طولانی در ساخت ایمپلنت و نیز استفاده از بهترین مواد ، دارای قیمتی بالاتر از سایر شرکت های دیگر هستند به همین منظور نوع برند تاثیر بسزایی بر روی هزینه ایمپلنت دندان در تهران می گذارد.

 • ضمانت

نوع ضمانتی که شرکت سازنده ارائه می کند برای دندان پزشک و بیمار بسیار اهمیت دارد. بعضی از شرکت های سازنده ضمانت نامه های کتبی ارائه می دهند که بر اساس مدت زمان آن و نوع ضمانت، قیمت های متفاوتی را را ایجاد می کند.

 • تخصص پزشک

انجام کار توسط دندانپزشک عمومی یا بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران بسیار مهم است و در تعیین قیمت ایمپلنت تاثیر مستقیم دارد. ایمپلنتی که در دو مرحله انجام می شود توسط دندانپزشک متخصص صورت می پذیرد. مرحله اول آن توسط متخصص جراح فک و صورت و یا متخصص لثه، و مرحله دوم توسط متخصص پروتز به انجام می رسد. این موارد نیز تاثیر بسیاری در قیمت کاشت دندان دارد.

 • لابراتوار

کیفیت لابراتوارهای مختلف نیز بر قیمت ایمپلنت تاثیر گذار است. لابراتوارهای پیشرفته با رعایت استانداردهای بالا می‌توانند در تغییر مبلغ ایمپلنت دندان درتهران یا دیگر شهر های ایران موثر باشند.

 • هزینه های جانبی

اگر در مراحل انجام ایمپلنت نیاز به جراحی های جانبی مانند جراحی سینوس یا بازسازی فک باشد ، هزینه ایمپلنت دندان بالا خواهد رفت. همچنین اگر فرد دچار مشکلاتی نظیر تحلیل لثه باشد ، لازم است که پیوند استخوان به منظور افزایش عرض استخوان ، افزایش ارتفاع و همچنین پیوند آن انجام شود. کلیه مراحل نامبرده بر هزینه کاشت دندان تاثیر می گذارد. در این میان برند پودر استخوان مصرف شده نیز مهم است و دندانپزشک متخصص با ارائه فاکتور و استفاده از بهترین مواد بیمار را از هزینه ها مطلع می سازد.

 • تعداد دندان هایی که باید ایمپلنت شوند.

طبیعی است هر چه تعداد دندان هایی که باید ایمپلنت شوند بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش خواهد یافت. برای مدیریت کردن هزینه ایمپلنت دندان در تهران یا شهر محل زندگی خود ، می توانید دندان هایی که جای آنها در دهان شما خالی است را با این تکنیک پر کنید و سایر دندان ها را با روش های دیگر تحت درمان قرار دهید. به این ترتیب هم می توانید به زیبایی مورد نظر در دهان و لبخند خود دست پیدا کنید و هم می توانید هزینه را مدیریت کرده و آن را کاهش دهید.

 • هزینه های عکسبرداری از استخوان فک

با توجه به اینکه قرار است از استخوان فک شما بعنوان پایه برای جایگذاری در این تکنیک استفاده شود، بنابراین لازم است این استخوان از شرایط لازم از قبیل استحکام و به طور کلی چارچوب خوب برخوردار باشد. به این منظور پزشک نخست عکسبرداری از استخوان فک را تجویز می کند تا در صورت مهیا بودن شرایط، فرایند ایمپلنت آغاز شود و در صورت ضعیف بودن و نامناسب بودن شرایط استخوان فک ، نخست اقدامات لازم برای زمینه سازی استخوان فک انجام شود و پس از آن پروسیجر ایمپلنت آغاز گردد.

 • هزینه های پیوند استخوان

پیوند استخوان زمانی لازم است که استخوان فک از تراکم لازم برخوردار نبوده و توان لازم برای نگه داشتن دندان های ایمپلنت شده را نداشته باشد. در طول مدتی که جای دندان در دهان خالی است، استخوان فک تحلیل می رود. همچنین عوامل دیگر از قبیل آسیب های شدید وارد شده مثلاً در تصادف، باعث تحلیل رفتن استخوان فک می شود. به این ترتیب ، لازم است پزشک قبل از اقدام به ایمپلنت ، پیوند استخوان فک را انجام دهد. همین فرایند بر روی هزینه ایمپلنت دندان در تهران تاثیر می گذارد.

 • جراحی سینوس لیفت

زمانی که دندان کشیده می شود کف سینوس به مرور زمان کمی پایین می آید و ممکن است برای قرار داد یک ایمپلنت با ارتفاع مناسب نیاز باشد این قسمت بالاتر برود.

عوامل تاثیر گذار در هزینه ایمپلنت دندان - راز جراحی

 • کشیدن دندان

کشیدن دندان اغلب سریع و ساده است و در برخی موارد یک ایمپلنت را می توان در همان روز کشیدن دندان بر روی فک تعبیه نمود. البته ، اگر دندان شما به کشیده شدن به شکل حرفه ای نیاز داشته باشد ، ممکن است بر روی هزینه ایمپلنت دندان به صورت کلی تاثیر بگذارد.

 • بهداشت عمومی دهان بیمار

بیمارانی که از عفونت های دهانی رنج می برند در زمان کاشت این ساختار ، تجربه دشواری تری را خواهند داشت. اگر دهان در معرض آسیب دیدگی شدید قرار گرفته باشد یا اگر از قبل دچار عفونت شده باشد ، ممکن است ایمپلنت بیافتد. برخی بیماری های رایج شامل بیماری لثه ، عفونت های فک ، آبسه یا کانال ریشه می باشد.

جایگذاری ایمپلنت در چنین شرایطی غیر ممکن نمی باشد ، البته بیماران باید بدانند که عفونت های قبلی می تواند در ناموفق بودن نتیجه ایمپلنت دخیل باشند. این امر می تواند خصوصاً در موقعیتی که تعویض ایمپلنت مورد نیاز باشد ، بر روی هزینه ایمپلنت دندان در تهران به صورت کلی و پیچیدگی فرایند اثر بگذارد.

 • متریال ايمپلنت

ایمپلنت ها معمولاً از ریشه تیتانیوم و تاج سرامیک ساخته می شوند. یک پیچ فلزی کوچک این دو قطعه را به هم وصل می کند. البته در برخی نمونه ها ، این پیچ ، بخشی از تاج می باشد. اغلب علت اصلی استفاده از تیتانیوم این است که استخوان فک به خوبی با این ماده پیوند می خورد. بعلاوه این فلز با بافت های زنده سازگار می باشد و این بدان معناست که برای بدن هیچ ضرری را به همراه نخواهد داشت. تیتانیوم یا آلیاژهای تیتانیوم ، متریال استاندارد این ساختار به شمار می آیند.

برخی اوقات به دلیل حساسیت بیمار به یک آلیاژ فلزی ، این آلیاژ تغییر داده می شود. این امر می تواند بر روی هزینه ایمپلنت دندان اثر بگذارد. رایج ترین جایگزین برای تیتانیوم ، ایمپلنت های سرامیکی می باشد. زیرکونیوم یک متریال جایگزین تیتانیوم پر کار برد است که به رنگ بژ بوده و بدون هیچگونه مشکلی در دندان های طبیعی شما ، تلفیق می شود.

به چه دلیل هزینه ایمپلنت دندان در تهران بالا می باشد؟

به دلیل هزینه ساختن ایمپلنت مناسب دندان ها و لابراتوار ونیز پزشک متخصص مجزا در کنار هزینه هایی چون مواد اولیه وارداتی و غیره باعث می شود هزینه ایمپلنت دندان بالا برود. نکته مهمی که باید به آن توجه کنیم این است که نباید فریب تبلیغات کاشت طبیعی دندان ارزان را بخورید. این ایمپلنت ها از کیفیت پایینی برخوردار هستند و از انواع چینی، هندی و پاکستانی بوده و متاسفانه در بازار وجود دارد و با نام و لیبل برندهای معروف آمریکایی و اروپایی فروخته می شوند. مراجعه به مراکز دندانپزشکی معتبر که بهترین مواد اولیه را خریداری می‌کنند بسیار مهم است.

کلینیک دندانپزشکی زیبایی ایمپلنتیا ، بهترین کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران با کادری متخصص و استفاده از مواد درجه یک بهترین خدمات ایمپلنت دیجیتال ، ایمپلنت دیجیتال یک روزه، انواع لمینت و غیره را انجام می دهد. برای مشاوره تخصصی و رایگان با ما در تماس باشید.

هزینه ایمپلنت دندان فوری در سال 1401 و 1402 در تهران

باید بگوییم هزینه ایمپلنت دندان در سال 1400 در ولنجک و هزینه کاشت دندان در سال 1401 در تهران به دلیل تورم و تغییر قیمت تجهیزات مربوط به کاشت دندان متفاوت می باشد. در بخش های بالاتر به صورت جامع و کامل به تمامی عواملی که بر روی قیمت تاثیر می گذارد پرداخته ایم، اما برای اطلاع دقیق از هزینه ها شما می توانید با کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا تماس بگیرید یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

قیمت ایمپلنت فوری در شمال تهران

قیمت ایمپلنت فوری - کلینیک ایمپلنتیا

ایمپلنت فوری ، پر طرفدار ترین شیوه کاشت دندان می باشد که در میان بسیاری افراد با عنوان ایمپلنت یک روزه ، شهرت دارد. ایمپلنت دندان فوری در مقایسه با ایمپلنت سنتی گران تر است. علت تفاوت قیمت بین این دو فرایند در این است که در ایمپلنت سنتی ، بعد از قرار دادن فیکسچر ، مدتی زمان باید سپری شود که ناحیه ای از لثه که پایه یا فیکسچر در آن قرار داده شده است ، بهبود یابد. در طول این مدت ، جای دندان ، تا زمان قرار گرفتن روکش بر روی آن ، همچنان خالی می ماند. اما در ایمپلنت فوری دندان ، بلافاصله بعد از کشیدن دندان طبیعی که کارایی خود را از دست داده است ، پایه یا فیکسچر در لثه جایگذاری می شود و پس از آن روکش بر روی فیکسچر قرار می گیرد. پس از سپری شدن دوره بهبود ناحیه ای از لثه که پایه در آن قرار داده شده است ، روکش اصلی یا دائمی ، بر روی آن مستقر شده و جایگزین روکش موقتی می شود. در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا واقع در منطقه ولنجک ( شمال تهران ) پس از معاینه و بررسی دقیق هزینه ایمپلنت دندان فوری در تهران به شما عزیزان گفته خواهد شد و شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

آیا هزینه کردن برای ایمپلنت دندان ارزش دارد؟

ایملنت ، فرایندی مبتنی بر ترکیب علم و هنر است. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در حوزه دندانپزشکی ، امروزه به جایگاهی دست پیدا کرده ایم که می توانیم دندان های از دست رفته را که نقش به سزایی در کیفیت چهره دارند ، بازیابی کنیم. این دندان های ایمپلنت شده ، با داشتن پایه های تیتانیومی ، نقش یک دندان واقعی را برای ما ایفا می کنند. دندان ایمپلنت شده ، با داشتن مزیت ثابت و دائمی بودن و ارائه خدمات عملکردی و شکل ظاهری درست مثل دندان طبیعی ، در نظر سنجی ها ، بالاترین رتبه جذب طرفداران را به خود اختصاص داده است. ماندگاری دراز مدت ایمپلنت ، آن را به یک فرایند مقرون به صرفه تبدیل می کند و نهایتاً ما را به این نتیجه می رساند که اعتراف کنیم ، حقیقتاً ارزشش را دارد که اینقدر هزینه کاشت دندان کنیم.

قیمت انواع ایمپلنت دندان در تهران

قیمت ایمپلنت ها بر اساس شرکت ها و کشور های سازنده آن متغیر می باشد. برخی شرکت ها برندهایی را تولید می کنند که دارای کیفیت برتری بوده و در نتیجه قیمت آنها نیز بیشتر است. برای برخی شرکت های تولید کننده ، کیفیت ، تبلیغات است و به همین دلیل ارائه محصولی با کیفیت را در الویت کار خود قرار می دهند. برخی شرکت ها نیز منافع مالی را الویت داده و با پایین آوردن قیمت ، از کیفیت محصول می کاهند. توصیه همیشگی در خصوص هزینه کردن برای هر محصولی از جمله هزینه ایمپلنت دندان این است که کیفیت را قربانی هزینه نکنید.

همچنین در کنار کیفیت و برند ، نوع ایمپلنت نیز دارای دامنه متغیری از قیمت می باشد. برای مثال انواع ایمپلنت های فوری ، دیجیتال و مینی ایمپلنت ها که در فرایند های درمانی مختلف استفاده می شوند ، دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در برخی از آنها از تکنولوژی هایی استفاده می شود که تخصصی تر بوده و همین امر ، بر روی هزینه کاشت دندان تاثیر می گذارد.

قیمت گران ترین نوع ایمپلنت در تهران

زمانی که ایمپلنت به طور کامل در دو فک بالا و پایین انجام شود و در کنار آن ، ایمپلنت فوری نیز در دوره سپری شدن پروسه بهبود بعد از کاشت فیکسچر ، استفاده شود ، گران ترین نوع ایمپلنت را شکل خواهد داد.

آیا هزینه ایمپلنت دندان فوری در شمال تهران زیاد است؟

بدون شک ، این تکنیک، یک راهکار موثر و مفید در جایگزین کردن یک یا تعداد بیشتر دندان های از دست رفته می باشد. منطقی است بگوییم افرادی که این روش را انتخاب می کنند ، در واقع بهترین روش را برگزیده اند و مهم تر از آن اگر به دنبال ایمپلنت با کیفیت تر نیز باشند ، کار عاقلانه تری را انجام داده اند. در نگاه اول ، هزینه ایمپلنت دندان در ولنجک و شمال تهران ، زیاد به نظر می رسد، اما بهتر است بدانید هزینه این روش درمانی در شمال تهران و ولنجک همانند سایر مناطق می باشد.

قیمت ایمپلنت شاید زیاد باشد ولی بهتر است به آن به عنوان یک سرمایه گذاری دراز مدت نگاه کنیم ، می بینیم که ارزش این سرمایه گذاری در حفظ سلامت دهان و دندان ما ، و مهم تر از آن اعتماد به نفس و حس رضایت مندی که از ظاهر خود به دست آورده ایم ، ارزشی چه بسا چند برابر بیشتر از هزینه صرف شده برای ایمپلنت را خواهد داشت.

با در نظر گرفتن این فاکتورها ، متوجه می شویم که هزینه کاشت دندان در تهران ، ولنجک ، شمال تهران ، از یک نگاه منطقی ، بالا نیست.

آیا شرکت های بیمه ، هزینه ایمپلنت دندان فوری را تحت پوشش قرار می دهند؟

هزینه ایمپلنت دندان که اکثراً فرایند های زیبایی محسوب می شوند ، اغلب تحت پوشش شرکت های بیمه قرار نمی گیرند. البته ، امروزه برخی شرکت های بیمه ، برخی خدمات مربوط به کاشت دندان را تحت پوشش قرار می دهند. در جلسه مشاوره که جلسه ای ارزشمند برای کسب اطلاعات در خصوص زمینه های مختلف مرتبط با کاشت دندان محسوب می شود ، می توانید از دندانپزشک خود ، در خصوص امکان استفاده از خدمات بیمه برای پوشش دادن هزینه های درمان این روش یا سایر شرایط پرداخت هزینه درمان ، کسب اطلاعات کنید.

چگونه هزینه ایمپلنت دندان در تهران را کاهش دهیم؟

این تکنیک بدون شک مهم ترین پیشرفت در حوزه دندانپزشکی در طول دو دهه اخیر بوده است. این ساختارهای ساخته شده از تیتانیوم ، که برای جایگزین کردن دندان از دست رفته مورد استفاده قرار می گیرند ، گاهی در زمان اقدام به اجرا ، به دلیل بالا بودن هزینه ایمپلنت دندان ، باعث می شود که بیمار در خصوص انتخاب آن علیرغم آگاهی از بهترین گزینه بودن ، دچار تردید شود. لازم به ذکر است که می توان با اجرای برخی راهکارها ، با هزینه کمتر ، صاحب دندان شد.

1 . به خودتان آموزش دهید.

درباره تمام مراحل و اقداماتی که برای این پروسیجر ، الزامی هستند ، کسب اطلاعات کنید و اطلاعات خود را درباره این فرایند ، بالا ببرید. از دندانپزشک ، در خصوص نحوه اجرای فرایند برای خودتان و نیز مراحلی که باید برای دستیابی به نتیجه نهایی سپری شود ، سوال کنید. همچنین سعی کنید در خصوص علت لزوم اجرای هر مرحله نیز کسب اطلاعات کنید.

داشتن درک کامل از فرایند ، همیشه به شما این امکان را می دهد تا سوالات بهتری مطرح کرده و همین امر در دستیابی به بهترین هزینه ایمپلنت دندان ، موثر واقع می شود.

2 . گزینه ثانویه را در نظر بگیرید.

از دندانپزشک خود بپرسید که آیا مراجعه به یک متخصص ، الزامی است یا خیر. بسیاری از دندانپزشکان عمومی هستند که واقعاً در زمینه اجرای حرفه ای پروسیجر های ایمپلنت ، صاحب مهارت و تجربه بوده و فرایند را بدون هیچ عیب و نقصی اجرا می کنند. مطلب دیگر اینکه بهتر است پروسیجر کاشت پایه و روکش ایمپلنت خود را در کلینیک انجام دهید. دندانپزشکی که مرحله کاشت پایه دندان شما را انجام داده است به خوبی به ویژگی های آن واقف است.

3 . در کاشت دندان درنگ نکنید.

وقتی یک یا چند دندان خود را از دست می دهید ، سعی کنید بدون وقفه انداختن ، به کاشت اقدام کنید. وقتی زمان زیادی بین از دست رفتن دندان طبیعی و اقدام به کاشت دندان سپری شود ، ممکن است استخوان ، تراکم خود را از دست بدهد و در این شرایط ، متخصص ناچار شود که قبل از این تکنیک ، گرافت استخوان ، گرافت سینوس یا روندهای مربوط به تقویت بافت لثه را انجام دهد. همین فرایند ها هزینه قابل ملاحظه ای را به هزینه ایمپلنت دندان ، اضافه می کند.

4 . از طرح ها و شرایط پرداخت ویژه ارائه شده توسط کلینیک ، استفاده کنید.

اغلب ، کلینیک ها برای پرداخت هزینه کاشت دندان ، شرایطی را طراحی می کنند تا بیمار بتواند با شرایط بهترین از عهده پرداخت هزینه بر آید. در جلسه مشاوره با بهترین متخصص ایمپلنت تهران ، در خصوص شرایط پرداخت هزینه کسب اطلاعات کرده و متناسب با آن ، برنامه ریزی کنید.

هزینه ایمپلنت دندان در تهران - کلینیک ایمپلنتیا

ایمپلنت ارزان قیمت در ایران

برای ارزان تر شدن ایمپلنت می توان از پایه ایمپلنت کره‌ای، ایرانی یا چینی استفاده نمود. در بعضی از موارد از قطعات و اجناس آمریکایی و اروپایی درجه دو نیز برای کاهش قیمت استفاده می‌گردد. اگر کاشت ایمپلنت توسط دندان پزشکی عمومی که دوره های ایمپلنتولوژی را سپری کرده است، انجام پذیرد می توان شاهد دستمزدی کمتر و در نتیجه ایمپلنت ارزان تری باشیم اما این مورد توسط کلینیک ایمپلنتیا توصیه نمی شود چرا که نتیجه فوق العاده از این فرآیند تنها پس از انجام توسط متخصص حرفه ای حاصل می شود.

هزینه ایمپلنت دندان با تاج مصنوعی نیز بسیار اهمیت داشته و بسته به نوع لابراتوار سازنده آن می‌تواند ۲ الی ۳ برابر قیمت انواع معمولی‌تر باشد. در این ایام تبلیغات بسیاری در مورد ایمپلنت ارزان به گوش می‌خورد. در واقع این گونه از ایمپلنت‌ها محصولاتی بی‌کیفیت هستند که درکشور چین، هند و پاکستان ساخته می‌شوند. تکنولوژی به کار رفته در آنها ضعیف بوده و احتمال شکست عملیات کاشت ایمپلنت و عوارض بعدی در آنها زیاد است.

ایمپلنت های ارزان قیمت اروپایی و آمریکایی که درجه دو هستند تقریباً از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار هستند. اگر مشاهده کردید که کلینیکی قیمت های بسیار پایین تر از آنچه که در بازار مرسوم است به شما پیشنهاد داد، به اصالت و کیفیت ایمپلنت شک نمایید و این یک زنگ خطر برای شما به حساب می‌آید. در کلینیک زیبایی ایمپلنتیا از محصولاتی استاندارد و تأیید شده برای شما عزیزان استفاده می‌شود.

روش های ارزان تر شدن قیمت ایمپلنت دندان در تهران

ترسیم طرح درمان یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که می تواند هزینه ایمپلنت دندان شما را تحت تاثیر قرار دهد. سپردن فرایند به دست یک کلینیک بهره مند از متخصصین دندانپزشکی باتجربه و ماهر ، که علاوه بر ارائه یک نتیجه درمان با کیفیت ، منافع بیمار را در الویت امر قرار می دهند ، می تواند نقش به سزایی در مدیریت کردن هزینه درمان داشته باشد. پس جلسه مشاوره با مشاورین متخصص کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، یک قدم بسیار مهم محسوب می شود.

گران ترین کاشت دندان در تهران

هزینه کاشت دندان بر اساس هر واحد کاشته شده انجام می شود. بنابراین می توان نتیجه گیری کرد که هر چه تعداد واحد های کاشته شده ، بیشتر باشد ، هزینه کاشت دندان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

زمانی که فرد بخش عمده ای از دندان های خود در فک بالا و پایین را از دست داده باشد و بخواهد کاشت دندان را به طور کامل انجام دهد ، می توان گفت این کاشت دندان ، گران ترین کاشت دندان محسوب خواهد شد.

آیا کاشت دندان با ایمپلنت، ارزش هزینه کردن دارد؟

از آنجایی که هزینه ایمپلنت دندان در تهران ، شمال تهران و ولنجک بسیار زیاد است افراد ترس این را دارند که آیا صرف این همه هزینه نتیجه مطلوبی دارد یا خیر ؟ قبل از روی عرصه آمدن فرایند کاشت دندان ، راه حل های دیگری برای پر کردن جای خالی دندان های از دست رفته وجود داشت که به دلیل فاصله آنها با سطح استاندارد تعیین شده برای دندان طبیعی ، فرد را با مشکلات و چالش هایی روبرو می کرد. نگرانی از طبیعی به نظر نرسیدن دندان مصنوعی ، جابجا شدن آن در زمان صحبت کردن یا غذا خوردن ، بدشکل بودن آن در زمان خندیدن و بسیاری مشکلات دیگر ، مواردی بود که فرد با آن روبرو می شد.

خوشبختانه ، این پروسه ، نتیجه ای را به دست می دهد که از استاندارهای دقیقاً مشابه با دندان طبیعی از نظر عملکرد و شکل ظاهری برخوردار می باشد. کاشتن دندان به علت داشتن پایه ، که نقش ریشه دندان را ایفا می کند ، دندان ثابتی را به دست می دهد که دقیقاً شبیه به دندان طبیعی عمل می کند. شکل ظاهری دندان کاشته شده نیز به گونه ای است که اصلاً نمی توان متوجه مصنوعی بودن آن شد.

پس از این پروسه و تجربه کردن مزایای آن ، به این نتیجه می رسیم که کاشت دندان نه تنها ارزش هزینه ایمپلنت دندان در تهران را داشته بلکه در دراز مدت ، مقرون به صرفه نیز به شمار می آید.

عوامل مؤثر در قیمت ایمپلنت ارزان و ایمپلنت گران

عواملی مانند:

 • برند ایمپلنت یا شرکت سازنده ایمپلنت.
 • قیمت پایه مورد استفاده در ایمپلنت بر اساس نوع مورد استفاده.
 • دستمزد پزشک جراح.
 • کیفیت ایمپلنت مورد استفاده.
 • کیفیت اجزای جانبی مانند هیلینگ کپ، آباتمنت و تاج مصنوعی دندان.

در ارزان بودن یا گران بودن ایمپلنت‌ ها نقشی تعیین کننده دارند. در کشور ما بر اساس شرکت و کشور سازنده انواع کره‌ ای بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته برندهای اروپایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. که از قیمت‌های بالایی برخوردارند. انواع ایمپلنت با کیفیت و گران قیمت محصول کشورهای آلمان، سوئیس و فرانسه هستند.

البته انواع ارزان قیمت ایمپلنت دندان مانند انواع کره‌ای تحت لیسانس کمپانی‌های معتبر مانند آمریکا هستند. و با این که ارزان‌ تر هستند کیفیت خوبی نیز دارند. دستمزد پزشک جراح نیز بستگی به این دارد که تنها ایمپلنت انجام شود یا اینکه قبل از انجام آن جراحی‌ هایی مانند لیفت سینوس و یا پیوند استخوان نیز انجام گردد. این عوامل می‌تواند علاوه بر هزینه مواد اولیه، هزینه‌های جانبی دیگری را نیز به هزینه ایمپلنت دندان در تهران اضافه کند.

استفاده از ایمپلنت دیجیتال نیز می‌تواند هزینه‌های انجام ایمپلنت در تهران را افزایش دهد. آنچه که باعث کیفیت ایمپلنت می‌شود تا مقدار زیادی به نوع تکنولوژی ساخت ایمپلنت بستگی دارد. پوشش‌هایی که روی پایه یا فیکسچر جا گرفته است می‌تواند در افزایش یا کاهش قیمت ایمپلنت تأثیر داشته باشد.

قیمت ایمپلنت کامل - کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا

قیمت ایمپلنت کامل دندان در تهران

گاهی اوقات برخی افراد در اثر تجربه کردن یک حادثه ناگوار یا مشکلات دیگر ، بخش عمده ای از دندان های خود را از دست می دهند و در چنین شرایطی استفاده از فرایندهایی از قبیل ایمپلنت کامل دندان ها مورد نیاز می باشد که هزینه فرایند ایمپلنت را با سایر شرایط ، متفاوت می نماید.

در این افراد بعد از گرفتن عکس های مورد نیاز ، متناسب با شرایط ، طرح درمان برای خلق بهترین نتیجه ، ترسیم می شود. مزیت ایمپلنت های دندانی در مقایسه با سایر روش ها برای جبران دندان های از دست رفته ، ماندگاری دراز مدت آنها می باشد. بیمار در جلسه مشاوره با دندانپزشک ، بعد از کسب اطلاعات لازم در خصوص مزایای فرایند درمان ، اطلاعات مورد نیاز درباره هزینه ایمپلنت دندان را نیز دریافت می نماید.

هزینه دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت در تهران چقدر است؟

برخی از بیماران ، متاسفانه بنا به دلایل مختلف ، بخش عمده ای از دندان های خود را از دست داده اند و جای خالی تعداد بسیاری از دندان ها در دهان آنها ، هم از نظر زیبایی ظاهری و هم از نظر کیفیت جویده شدن غذا ، مشکلات عدیده ای را برایشان بوجود آورده و آنها را با چالش هایی روبرو کرده است. دندان های مصنوعی نیز مشکلات مربوط به خود از قبیل بدشکلی ، اندازه نبودن برای دهان یا احتمال خارج شدن از دهان را به همراه داشته و در نتیجه نمی تواند یک گزینه مطلوب تلقی شود. در این میان دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت ، یکی از راهکارهای پیشنهادی متخصصین کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا می باشد. هر چند ایمپلنت کامل از نظر کیفیت و مقاومت در شرایط مطلوب تری در مقایسه با دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت برخوردار است ولی اگر مقرون به صرفه بودن هزینه ایمپلنت دندان در تهران یا شهر محل زندگی خودتان ، گزینه ای است که برای شما بسیار حائز اهمیت است می توانید از فرایند دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت یا اوردنچر بهره مند شوید.

قیمت این فرایند درمان بر حسب تعداد پایه های کار گذاشته شده در استخوان فک و برند مورد استفاده ، در دامنه متغیری قرار دارد. متخصصین دندانپزشکی ایمپلنتیا ، بهترین کلینیک کاشت دندان در تهران می توانند با ارائه یک مشاوره دقیق ، شما را در دستیابی به یک انتخاب درست ، متناسب با نیازها و شرایط اقتصادی تان ، همراهی نمایند.

در صورتی که هزینه ایمپلنت دندان خیلی پایین باشد ، چه مشکلاتی رخ می دهد؟

  1. کم پیش می آید که ایمپلنت ارزان ، خوب باشد

  با اینکه شاید هنگام خرید محصولات یا خدمات خاصی ؛ واژه ” ارزان ” توجهات را به خود جلب کند ، اما هنگام بهره گرفتن از پروسیجرهای درمانی ، باید بسیار مراقب باشید زیرا ارزان بودن آن ها می تواند عواقب جبران ناپذیری را با خود به همراه داشته باشد. هر بار که به کلینیک مراجعه می کنید ، در واقع سلامت دندان های خود را به دندان پزشک می سپارید و به طور کامل به ایشان اعتماد می کنید. در این مورد ، هزینه پایین می تواند نشانه عدم مهارت متخصص ایمپلنت یا بی کیفیت بودن خود پروتزها باشد.

  1. کیفیت پایین ایمپلنت ها می تواند منجر به وقوع مشکلات احتمالی شود

  با اینکه نمی توان گفت هر پروتز ارزانی ، کیفیت بدی دارد ، اما شکی نیست که با کم بودن هزینه ایمپلنت این ریسک را به جان خریده اید. امکان دارد پروتز بشکند یا احساس کنید به درستی روی دندان طبیعی شما قرار نگرفته است. این امر نه تنها درد و ناراحتی زیادی برای شما ایجاد می کند ؛ بلکه تاثیر مستقیم و قابل توجهی روی زندگی روزانه شما خواهد داشت.

  کاشت دندان نزد یک دندانپزشک نامتبحر می تواند مشکلات جدی را ایجاد نماید ، این انتخاب نه تنها روی دندان ها ، بلکه روی حساب بانکی شما نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت. اگر نتوانید هزینه خود را پس بگیرید ، گاهی اوقات مجبور می شوید برای این کار به دادگاه مراجعه کنید و در صورتی که باز هم شکست بخورید ، علاوه بر تمامی این هزینه ها ، باید یک بار دیگر تحت پروسه درمانی قرار بگیرید. این مسئله ، یعنی باید دوباره تمامی هزینه ایمپلنت دندان را پرداخت کنید تا این بار به نتیجه دلخواه خود برسید. در صورتی که از ابتدا یک کلینیک دندانپزشکی خوب را انتخاب کرده باشید ، این ریسک را از بین برده اید.

  1. امکان دارد به خاطر عدم تبحر متخصص ایمپلنت ، مشکلاتی در ارتباط با سلامتی فرد رخ دهند

  به یاد داشته باشید که کاشت دندان ، یک پروسیجر پزشکی می باشد که نیاز است به منظور انجام آن ، به سراغ یک جراح ماهر و با تجربه بروید نه یک دندانپزشک معمولی. در صورتی که برای کاهش هزینه ایمپلنت دندان و ذخیره پول بیشتر کیفیت کار متخصص را در نظر نگیرید ، امکان اینکه در آینده با مشکلات سلامتی برخورد کنید خیلی بالا می رود.

  برای مثال اگر دندانپزشک نکات بهداشتی را رعایت نکند و یا از ابزار استریل بهره نگیرد ، احتمال دارد معضلات کوتاه مدتی مثل عفونت اتفاق بیافتد. عفونت اگر شدید باشد منجر به بروز درد شدید و تورم در لثه ها خواهد شد ؛ همین امر گاها باعث می گردد تا ایمپلنت در جای خود شل شده و در نهایت از بین برود. علاوه بر این مورد ، در صورتی که این عفونت به بخش های دیگر نیز سرایت کند ، فرد مراجعه کننده با مشکلاتی در بافت نرم و سینوس های خود مواجه خواهد شد.

  مشکلات بلند مدت به علت های مختلف و زیادی می توانند رخ دهند. اگر جراح ایمپلنت را به شکل نادرستی درون فک قرار دهد ( برای مثال در زاویه یا مکان اشتباه ) ، ممکن است شخص در عمل جویدن با مشکل مواجه شود و همچنین به خاطر فشاری که به ایمپلنت وارد می شود ، منجر به از دست رفتن استخوان خواهد شد. زمانی که این اتفاق رخ دهد ایمپلنت شل خواهد شد و در لثه یک حفره ایجاد می شود. باقی مانده غذا و باکتری درون این حفره جمع می شوند و محیط مناسبی را برای رشد عفونت ایجاد می نمایند. به همین خاطر در هنگام انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی خوب در تهران ؛ هزینه ایمپلنت دندان باید در اولویت آخر شما باشد.

جایگزین هایی برای پایین آوردن هزینه ایمپلنت دندان در تهران

پروسه کاشت ایمپلنت ، بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند جای دندان های از دست رفته خود را پر کنند. این ایمپلنت ها کیفیت زندگی فرد را بالا می برند و ظاهری طبیعی دارند. ماندگاری آن ها نیز بالاست و به راحتی قابل استفاده هستند. هر چند ، ممکن است افراد به دلیل بالا بودن قیمت ایمپلنت دندان ، به فکر راه چاره دیگری باشند.

خوشبختانه راه های دیگری برای پر کردن جای خالی دندان وجود دارد که در ادامه آن ها را ذکر نموده ایم.

 1. دندان مصنوعی

در مقایسه با ایمپلنت ، دندان های مصنوعی کامل یا تکه ای هزینه پایین تری دارند. برای اینکه این دندان های مصنوعی سر جای خود بمانند ، از چسب یا خمیر استفاده می شود. در مواردی هیچ یک از این گزینه ها مورد استفاده قرار نمی گیرد و دندان مصنوعی به صورت طبیعی روی لثه چفت می شود.

این مورد ، گزینه محبوبی است که سال ها مورد استفاده قرار می گرفته است. زمانی که از مدل کامل آن استفاده شود ، تمامی دندان ها جایگزین خواهند شد. این دندان های مصنوعی بسیار شبیه به دندان های طبیعی هستند و در جویدن و صحبت کردن به فرد کمک می کنند. با اینکه هزینه ایمپلنت دندان در تهران بالاتر است ، اما از لحاظ کارایی ، گزینه بهتری می باشد.

 1. تاج دندان

این تاج ها می توانند پوشش و محافظت کاملی را برای دندان ها ارائه دهند. این تاج ها انواع مختلفی دارند ، از جمله پروسلین و یا پروسلینی که با دیگر مواد مثل استیل یا طلا ترکیب شده باشد. محبوب ترین نوع ، مدل پروسلینی می باشد چون به رنگ و شکل دندان طبیعی نزدیک تر هستند.

 1. پل دندان

پل یا بریج دندان می تواند برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده شود و ظاهری زیبا به لبخند شما ببخشد. بریج ها شامل چند عدد تاج می شوند ؛ زمان جایگذاری باید به دندان های کناری خود متصل شده و سپس جای خالی دیگر دندان ها را پر نمایند.

 1. ایمپلنت برای یک دندان

در صورتی که نگران هزینه ایمپلنت دندان هستید ، می توانید تنها یک حفره را پر کنید. توجه داشته باشید که ایمپلنت تکی گزینه خیلی بهتری از دندان مصنوعی تکه ای می باشد. این دندان های مصنوعی راحت نیستند و مصنوعی به نظر می رسند.

 1. ایمپلنت غیر جراحی

ممکن است شما مایل به انجام این پروسیجر نباشید ، نه فقط به خاطر قیمت ایمپلنت دندان ، بلکه به خاطر دوره بهبودی طولانی آن. به همین خاطر می توانید به یک کلینیک کاشت ایمپلنت خوب مراجعه کنید و از گزینه های غیر جراحی بهره بگیرید. این رویه شامل برش و بخیه زدن نمی شود ، به همین دلیل عوارض کمتری دارد و نیازی به طی کردن دوره نقاهت نیست.

هزینه ایمپلنت دندان - کلینیک ایمپلنتیا

پس زدن پروتز چگونه روی هزینه ایمپلنت دندان تاثیر می گذارد؟

گاهی اوقات ایمپلنت ها به دلایل مختلفی پس زده می شوند یا به عبارت دیگر عفونت می کنند. برای مثال زمانی که بیمار به علت بالا بودن قیمت ایمپلنت دندان ، پروتزهای با کیفیتی را انتخاب نکرده باشد و یا به یک کلینیک دندانپزشکی خوب در تهران مراجعه نکرده باشد ، ممکن است پروسه کاشت دندان با شکست مواجه شود.

در موارد دیگر ، ممکن است روند استخوان سازی شکست بخورد و پیوند استخوان ناموفق باشد. در این صورت ایمپلنت ها شل شده و از جای خود بیرون می آیند. بهترین متخصص ایمپلنت تهران ابتدا باید اطمینان حاصل کند که استخوان کافی برای کاشت وجود دارد و در غیر اینصورت ، از پیوند استخوان بهره بگیرد تا درصد موفقیت این فرآیند را تا حد زیادی بالا ببرد.

در نظر داشته باشید عوامل دیگری نیز ممکن است روی این مسئله تاثیر گذار باشند ، برای مثال زمانی که ایمپلنت می شکند ، بافت های اطراف آن آسیب می بیند و یا یک فشار ناگهانی به آن وارد می شود احتمال پس زده شدن آن بسیار بالاتر می رود.

برخی افراد برای کاهش هزینه ایمپلنت دندان به سراغ روش فوری می روند ؛ همانطور که مطلع شدید در این روش رویکرد ایمپلنت کردن دندان ها در دو مرحله انجام می شود : در جلسه اول پایه درون فک قرار می گیرد تا بعد از شش تا دوازه هفته به خوبی درون استخوان جای بگیرد. سپس تاج دندان روی آن قرار داده می شود. اما در بعضی موارد این دو فرآیند در یک جلسه به انجام می رسند ؛ توجه داشته باشید برای اینکار مراجعه کننده نباید استخوان از دست داده باشد. ، زیرا ممکن است پروتزها پس زده شوند.

توجه داشته باشید برای درمان این مشکل ، می توانید پایه را بیرون آورده و آن را جایگزین نمایید. در صورتی که استخوان آسیب ندیده باشد ، نیازی به استفاده از گرافت استخوان نیست ، اما در غیر اینصورت باید این رویه نیز به انجام برسد. درمان استخوان ها امکان دارد تا ماه ها به طول بیانجامد. این دو مورد ، یعنی به کار گیری گرافت استخوان و جایگزین کردن دوباره ایمپلنت از مواردی هستند که روی هزینه ایمپلنت دندان تاثیر می گذارند و آن را به شکل قابل توجهی افزایش می دهند.

شکستن ایمپلنت و هزینه بازیابی آن

ایمپلنت های استفاده شده از جنس باکیفیت ساخته شده اند و برای جایگزین کردن دندان طبیعی ، ماندگاری بالایی دارند. هرچند باز هم نسبت به ضربه و عوامل دیگر ، آسیب پذیر هستند. این پروتزها مقاومتی مثل دندان طبیعی دارند ، اما در همان حال زمانی که تحت فشار زیاد قرار بگیرند می شکنند. ایمپلنت ها همچنین با گذشت زمان به علت عادات بد جویدن ، گاز زدن خوراکی های سفت ، ضربه یا دندان قروچه تضعیف می شوند. این عوامل ، می توانند طول عمر ایمپلنت را کم کنند و شاید برای شما نیز سوال باشد که شکسته شدن آن چه تاثیری روی هزینه ایمپلنت دندان در تهران خواهد گذاشت؟ در این قسمت به این سوال پاسخ داده ایم.

چه چیزی باعث شکستن ایمپلنت می شود؟

در صورتی که قبل از جوش خوردن پایه ایمپلنت به فک ، فشار زیادی به آن وارد شود ممکن است شکستگی رخ دهد. در صورتی که پایه شل باشد ، ممکن است به پیچ داخل آن آسیب رسیده باشد. تاج ایمپلنت به صورت معمول در حدود ده تا پانزده سال ماندگاری دارد و پس از آن نیاز به جایگزینی پیدا می کند ؛ اما در صورتی که بهداشت دهان و دندان را رعایت نکنید ممکن است تاج دندان نیز خراب شده و زودتر مجبور به تعویض آن باشید. همین امر روی قیمت ایمپلنت دندان تاثیر می گذارد و هزینه ها را افزایش می دهد.

تعمیر ایمپلنت شکسته

در صورتی که پیچ تیتانیومی پروتز شکسته باشد ، تنها راه بیرون آوردن و جایگزین کردن آن با یک ایمپلنت دیگر است. ممکن است متخصص کاشت دندان قبل از جایگذاری ایمپلنت ، رویکرد پیوند استخوان را نیز به انجام رساند. جوش خوردن استخوان جدید چندین ماه به طول می انجامد و پس از آن باید برای کاشت دوباره به بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران مراجعه کنید.

اگر پایه یا پیچ شکسته باشند ، دندانپزشک تنها باشد این قسمت ها را تعویض کند و تمام ایمپلنت دستخوش تغییر نخواهد شد. در صورتی که تاج شکسته باشد ، از دهان تصویر برداری شده و بر اساس آن تاج جدید ساخته خواهد شد. تمامی مواردی که ذکر شدند ، روی هزینه ایمپلنت دندان جدید تاثیر می گذارند و آن را افزایش یا کاهش می دهند.

به منظور اینکه از شکستن این پروتزها جلوگیری کنید و هزینه کاشت دندان را بالا نبرید ، ضروری است تا توصیه های بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران را جدی بگیرید و آن ها را رعایت نمایید. برای مثال در صورتی که ایمپلنت یک روزه انجام داده اید ، نباید در روزهای ابتدایی فشار زیادی روی آن وارد کنید. برخی افراد به صورت ناخودآگاه در هنگام خواب دندان قروچه می کنند که همین امر باعث تضعیف و از بین رفتن پروتز می شود ، به همین دلیل دندانپزشک برای این دسته از بیماران یک محافظ دندان تجویز می کند تا در هنگام خواب از آن استفاده نمایند.

هزینه خارج کردن ایمپلنت کاشته شده در تهران

ناموفق بودن و شکست در پروسه کاشت دندان ممکن است بنا بردلایل مختلفی رخ دهد که در چنین مواقعی جراح و متخصص پروتز های دندانی مجبور به خارج کردن پایه از استخوان فک می باشد. معمولا زمانی که چنین توصیه ای به بیماران می شود ، آن ها در خصوص هزینه انجام این فرایند و فرایند کاشت مجدد آن سوالاتی در ذهن دارند. پرسیدن چنین سوالی و داشتن نگرانی در رابطه با آن حق طبیعی شما است ، چرا که شما این روش را به خاطر دائمی بودن نتایج آن انتخاب کرده اید.

در خصوص هزینه خارج کردن ایمپلنت کاشته شده در تهران باید بگویم ، در صورتی که پروسه کاشت ایمپلنت به دلایل کوتاه مدت شکست بخورد ؛ احتمالا جراح برای خارج کردن ایمپلنت کاشته شده هزینه ای از بیمار خود دریافت نخواهد کرد. اما در صورتی که ایمپلنت بعد از گذشت چند سال به روش خارج کردن ایمپلنت بستگی دارد.

در حال حاضر روش خارج کردن ایمپلنت کاشته شده شکست خورده با استفاده از کیت های مخصوص که در اختیار دندانپزشکان قرار گرفته شده است همراه با سایر تکنیک های پیشرفته ، بسیار ساده شده است و معمولا جراح می تواند بدون وارد کردن آسیب به استخوان فک پایه ایمپلنت را از استخوان فک بیمار خارج نماید. اما به طور کل بهتر است به جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های خارج کردن ایمپلنت کاشته شده به پزشک و متخصص خود مراجعه کنید و در خصوص روش مورد استفاده او برای رفع مشکل پیش آمده صحبت کنید.

ایمپلنت اقساطی در تهران

همانطور که اشاره شد این روش فرایندی است که با مشاهده نتایج تحسین برانگیز آن در سایر بیمارانی که از مزایای این دستاورد ارزشمند بهره مند شده اند ، این انگیزه را در ما نیز ایجاد می کند که با استفاده از این پروسیجر شگفت انگیز ، کیفیت چهره خود را ارتقا داده و از لبخندی زیبا بهره مند شویم. ولی گاهی هزینه این پروسیجر ، به یک دغدغه برای ما تبدیل می شود به طوریکه فکر می کنند نمی توانیم از عهده هزینه های آن بر آییم و همین امر می تواند عاملی برای صرفنظر از انجام آن شود. از نظر برخی بیماران ، هزینه ایمپلنت دندان زیاد است ولی در این میان ، کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، مفتخر است که علاوه بر ارائه خدماتی کم نظیر و مطابق با به روز ترین و پیشرفته ترین استانداردهای دنیا و ثبت نتایج رضایت بخش بی شمار در کارنامه خدمات خود ، درک دغدغه بیماران در خصوص هزینه این فرایند درمان را به لیست افتخارات خود افزوده و با مشاوره های مفید به بیماران از سوی پرسنل مجرب و دلسوز این مرکز درمان ، بهترین راهکار را برای مدیریت هزینه ها و فراهم آوردن شرایطی برای بی بهره نماندن بیماران داوطلب این فرایند زیبایی از مزایای این پروسیجر ، ارائه دهد.

در صورتی که قصد دارید با استفاده از ایمپلنت ، دندان های از دست رفته خود را باز یابی کرده و صاحب لبخندی زیبا شوید می توانید با شرکت در جلسه مشاوره اختصاصی با متخصصین کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، از این فرایند درمان ، با مقرون به صرفه ترین شرایط بهره مند شوید.

قیمت چسب دندان ایمپلنت در تهران

روکش ایمپلنت به دو روش می تواند بر روی اباتمنت متصل گردد. برای اینکار یا از پیچ استفاده می شود که ظاهر زیبایی خلق نمی کند یا از چسب سمان استفاده می شود. این چسب ها انواع مختلفی دارند که دندانپزشک ، بر اساس معیار هایی همچون شرایط لثه و دندان های بیمار ، چسباندن موقتی یا دائمی روکش ها و از این دست قبیل ، یکی از آن ها را انتخاب می کند. از جمله انواع چسب دندان ایمپلنت موجود در بازار می توان به مواردی همچون سمان های موقتی ، زینک پلی کربوکسیلات ، زینک فسفات ، گلاس آینومر و رزینی اشاره کرد که هر کدام از آن ها به منظور خاصی استفاده می شوند و از قیمت خاصی برخوردار هستند.
از آنجایی که یکی از فاکتور های موثر در انجام این پروسه هزینه ایمپلنت دندان است باید به قیمت چسب دندان ایمپلنت هم فکر کرد. چرا که قیمت چسب دندان ایمپلنت در تهران به توجه به توضیحات فوق بسیار مهم بوده و باید به آن توجه کرد. سمان یا در اصطلاح عامیانه ، چسب مخصوص دندان یکی از لوازم ضروری و بسیار مهم دندانپزشکی می باشد که دارای انواع مختلف و متنوعی بوده و به منظور خاصی به کار برده می شود. طبیعتا نسبت به نوع کاربرد ، برند شرکت تولید کننده ، مواد اولیه سازنده و فاکتور هایی از این دست قبیل ، دارای هزینه های متفاوتی نیز می باشند. حجم چسب دندان ایمپلنت موجود در بازار برای استفاده های فردی برای چسباندن روکش به پایه ایمپلنت یا امور دیگر زیاد است ، از همین رو تهیه آن توسط بیمار به صرفه و قابل استفاده نخواهد بود. از همین رو بهتر است در صورت بروز مشکل در خصوص ایمپلنت ها به کلینیک دندانپزشکی خود مراجعه کرده تا این فرادی توسط متخصصی مجرب انجام پذیرد.

دانلود فایل : هزینه ایمپلنت دندان – PDF