اگر به دنبال بهترین کلینیک ایمپلنت دندان هستید، پیشنهاد می کنیم ابتدا با ویژگی های یک کلینیک و متخصص ایمپلنت آشنا شوید و کلیه خدمات و تجهیزاتی را که در اختیار شما قرار می دهند بررسی کنید. تمامی این عوامل می تواند به انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت دندان کمک کند. ایمپلنت ها جایگزین دندان های از دست رفته می باشد؛ بنابراین در صورتی که دندان های خرابی دارید که قابل ترمیم نیست، لازم است آن را بکشید و با استفاده از ایمپلنت دندان زیبایی را به سلامت و زیبایی دهان و دندان خود باز گردانید.

بهترین کلینیک ایمپلنت دندان

داشتن لبخندی زیبا می تواند از نکات تاثیر گذار در زندگی و ارتباط با دیگران باشد و موجب تقویت اعتماد به نفس در افراد گردد. ممکن است برخی افراد به دلایل مختلف دندان های خود را از دست بدهند و یا ناچار به کشیدن آن ها شوند، در این صورت ایمپلنت می تواند انتخاب مناسبی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته باشد. اما نکته ای که بسیار قابل اهمیت است انتخاب بهترین کلینیک ایمپلنت دندان می باشد. زیرا با مراجعه به بهترین مرکز ایمپلنت دندان می توانید، با خیالی آسوده و به دور از استرس به درمان دندان های خود بپردازید و با انجام این کار توسط متخصصین تجربه خوبی را به دست آورید.

شاید گفت بهترین کلینیک ایمپلنت دندان ، کلینیکی می باشد که از مجموعه ای متخصصین با تجربه و با مهارت در این زمینه تشکیل شده باشد. لازم است متخصصی که ایمپلنت را انجام می دهد به تمام شیوه ها و مراحل ایمپلنت دندان آشنایی داشته باشد و با تجربه ی بالای خود در زمینه کاشت دندان و متناسب سازی شرایط فک و استخوان های لثه بتواند بهترین ایمپلنت را برای مراجعه کننده به ارمغان آورد.

از بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران می توان به کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا واقع در شمال تهران و منطقه ولنجک اشاره کرد. این مرکز در زمینه انواع جراحی های مرتبط با فک و صورت به صورت تخصصی و اصلاح طرح لبخند با پزشکان و متخصصان مربوطه فعالیت می کند و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با بهترین امکانات می باشد.

چرا کلینیک دندانپزشکی ایمپلنیا بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران به شمار می آید؟

  • زیرا این کلینیک از پزشکان متخصص با مهارت و تجربه بالا تشکیل شده است.
  • دارای اتاق های تخصصی برای جراحی دندان و بیماری های مربوط به فک و دهان می باشد.
  • داشتن مشاوره رایگان برای ارائه خدمت به مراجعه کنندگان و بیماران

استفاده از برند های مطرح دنیا در تجهیزات و امکانات کلینیک

دسترسی آسان برای افرادی که به دنبال بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در شمال تهران هستند.

برند های ایمپلنت که در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا مورد استفاده قرار می گیرد، از برند های معتبر و محصول کشورهای برزیل ، سوئیس و کره و آلمان می باشد. این مرکز از مشاوره رایگان برای افرادی که تمایل به کاشت دندان دارند، برخوردار می باشد. با مراجعه به بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران و مشاوره با متخصصین می توانید بهترین ایمپلنت را برای داشتن لبخندی زیبا به خود هدیه دهید.

بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران

سایر خدماتی که در بهترین مرکز ایمپلنت دندان به مراجعه کنندگان ارائه می شود:

  • اصلاح طرح لبخند

لمینت سرامیکی ، بلیچینگ ، روکش های دندانی و ایمپلنتی ، ونیر کانپوزیت

  • پروتزهای دندانی و ایمپلنت

روکش های زیر کونیا و PFM دندانی ،inley-onley سرامیکی ، اوردنچر ،روکش‌های زیر کونیا و PFM ایمپلنت ،هیبرید دنچر

  • جراحی فک و صورت

جراحی بازسازی استخوان، جراحی گرافت استخوانی (پیوند استخوانی) ،جراحی‌های سینوس ،جراحی دندان عقل نهفته ،بازسازی هدایت‌شده استخوان (GBR)

  • ترمیم تخصصی دندان ها

ترمیم‌های کامپوزیتی

  • جراحی لثه

پیوند لثه , جراحی CL (افزایش طول تاج دندان)

  • خدمات زیبایی صورت

تزریق ژل، بوتاکس ،رفع افتادگی پلک

مزایای انجام ایمپلنت در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در ولنجک

ایمپلنت ها ظاهری شبیه به دندان های طبیعی دارند بنابراین می تواند جایگزین خوبی برای دندان های از دست رفته باشد و اعتماد به نفس را مجدد به شما بازگرداند.

با استفاده از ایمپلنت می توان از مشکلاتی مانند تحلیل رفتن استخوان ها فک پیشگیری نمود.

ایمپلنت ها به لثه ها صدمه ای وارد نمی کند و سلامت دندان های مجاور را به خطر نمی اندازد.

رعایت نکات بهداشتی در دندان های ایمپلنتی از دندان های مصنوعی در سایر روش های دیگر آسان تر بوده، بنابراین می تواند احتمال عفونت و التهاب لثه و پوسیدگی دندان ها را به کمترین میزان ممکن برساند.

ایمپلنت ها بر خلاف سایر دندان های مصنوعی بر روی تکلم و تلفظ حروف تاثیری نمی گذارد و افراد را در صحبت کردن دچار مشکل نمی کند.

دندان های ایمپلنتی به صورت کامل به استخوان فک متصل می شود و در آن ریشه دارد. بنابراین امکان تغییر حالت و حرکت وجود نخواهد داشت.

ایمپلنت های به کاربرده شده در این مرکز از محصولات و برند های معتبر کشور هایی مثل کره و سوئیس و برزیل می باشد. بنابراین می توان استفاده از این روش درمانی را برای جایگذاری دندان ، از روش های دائمی دانست. سایر روش های درمانی طول عمر محدودی دارند. تنها ایمپلنت ها دائمی هستند.

در صورتی که ایمپلنت های دندان خود را به بهترین کلینیک ایمپلنت دندان بسپارید، از معایب و عوارضی مانند لق شدن و افتادن روکش ایمپلنت ، شکستن بدنه ایمپلنت ، عفونت هایی در ایمپلنت و لثه ، شل شدن پیچ داخلی ایمپلنت و غیره آسوده خواهید بود. و دیگر نگرانی در مورد سلامت ایمپلنت های خود نخواهید داشت. زیرا اگر ایمپلنت توسط متخصصین با تجربه و کلینیک های دندان پزشکی مجهز و معتبر صورت بگیرد عوارض ناشی از آن را برای افراد به حداق میزان ممکن می رساند.

ویژگی های بهترین متخصص در بهترین مرکز ایمپلنت دندان در ولنجک چه می باشد؟

متخصصی که به جز مدارک و تخصص های لازم در این زمینه ویژگی های شخصیتی متناسبی با محیط کار و مراجعه کنندگان داشته باشد.

از جمله ویژگی هایی که می توان به آن اشاره کرد:

میزان مهارت و سرعت بالای او در هنگام انجام کاشت ایمپلنت می باشد. لازم است دست های او سرعت و مهارت بالایی داشته باشد؛ زیرا حفره های موجود در دهان کوچک بوده و برای انجام ایمپلنت به هماهنگی بیشتری نیاز دارد.

داشتن مهارت ارتباطی قوی از دیگر ویژگی های متخصص در بهترین مرکز ایمپلنت دندان می باشد. زیرا گفت و گو با مراجعه کننده و داشتن رفتاری مهربان و دلسوزانه می تواند اعتماد و رضایت مراجعه کننده را به خود جلب کند. هم چنین لازم است اطلاعات مورد نیاز را با زبانی ساده برای بیمار بیان کند.

به روز بودن و آشنایی با جدیدترین فنون و روش های به کار برده شده در زمینه دندان پزشکی از دیگر ویژگی های مورد نیاز برای پزشکان می باشد. تنها داشتن مدرک کافی نیست لازم است متخصص اطلاعات خود را به روز نگه دارد و با روش ها و شیوه های جدید برای درمان ایمپلنت آشنا شده و آن ها را در صورت لزوم بیاموزد.

بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران

بهترین کلینیک ایمپلنت دندان چه خدماتی را باید به بیمار ارائه دهد؟

لازم است متخصصی که وظیفه ایمپلنت های بیمار را به عهده دارد، به خوبی او را معاینه کند و اقداماتی که لازم است برای سلامت دندان های بیمار انجام شود را برای او توضیح دهد. هم چنین لازم است مراجعه کننده را به صورت دقیق از میزان هزینه های لازم با خبر کند و اطلاعات را به درستی در اختیار مراجعه کننده قرار دهد.
در صورتی که بیمار بعد از انجام مشاوره و معاینات صورت گرفته درخواست ایمپلنت داشت ، لازم است فوتوگرافی و رادیوگرافی های لازم توسط بیمار انجام شود.و بعد از آماده شدن نتایج به دست آمده ؛ پزشک میتواند شروع به انجام ایمپلنت برای بیمار کند.

جراحی ایمپلنت با پیچیدگی هایی در حین جراحی همراه است ، مثلا ممکن است در حین جراحی نیاز به پیوند استخوان، پیوند بافت نرم و یا لیفت سینوس ها بسته به شرایط بیمار باشد. در چنین مواقعی لازم است متخصص به مراجعه کننده آگاهی هایی در این زمینه بدهد.

در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان از چه نوع ایمپلنتی استفاده می شود؟

ایمپلنت ها از جنس ها و برند های مختلفی تهیه شده اند و میزان کیفیت و نوع آن در هزینه ها متفاوت می باشد. در برخی از کلینیک ها فقط از یک نوع ایمپلنت مرغوب برای همه استفاده می شود، اما در برخی مراکز به دلیل اختلاف قیمت ها انتخاب را بر عهده مراجعه کننده می گذارند.

بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در ولنجک

سابقه کار متخصص تا چه میزان در داشتن ایمپلنت هایی سالم موثر است؟

از جمله مهارت های مورد نیاز برای یک متخصص در انجام ایمپلنت داشتن سابقه کاری در این زمینه می باشد. هر چه میزان سابقه پزشک و تعداد ایمپلنت هایی که انجام داده بیشتر باشد، میزان مهارت او بیشتر خواهد بود و از اشتباهات پزشکی به دور می باشد.

بنابراین اگر قصد انجام ایمپلنت را دارید لازم است به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید و از میزان رضایت آن ها از ایمپلنت و خدمات ارائه شده توسط کلینیک سوال بپرسید. هرچه میزان رضایت مراجعه کنندگان از کلینیک و پزشکان متخصص آن مجموعه بیشتر باشد، کلینیک و پزشک مورد نظر، گزینه و انتخاب درست تری برای انجام ایمپلنت می باشد.

توصیه های لازم بعد از کاشت ایمپلنت توسط بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران:

از مصرف نوشیدنی های رنگی مثل چای و قهوه پرهیز کنید. همینطور از مصرف غذاهای رنگی خودداری نمایید.
برای جلوگیری از عفونت های لثه لازم است غذاهای سرد و گرم را با فاصله های زمانی حدودا یک ساعته مصرف نمایید.

از دهان شویه حداقل یک بار در هفته استفاده کنید. و برای جلوگیری از عفونت لثه های خود می توانید از محلول آب و نمک تا دو بار در ماه استفاده نمایید.

رعایت بهداشت سلامت دهان و دندان امری ضروری و لازم است. حتما از مسواک و نخ دندان برای تمیز کردن دندان های خود استفاده کنید.

در ساعت های اولیه بعد از انجام ایمپلنت لازم است در سکوت کامل استراحت کنید وهم چنین سر خود را در هنگام دراز کشیدن کمی بالاتر از بدن قرار دهید.

استفاده از کمپرس یخ در میزان تورم و درد می تواند موثر باشد.

از دارو هایی که توسط پزشک متخصص برای شما تجویز شده به صورت منظم طبق نسخه استفاده نمایید.
بهتر است در روزهای اول بعد از انجام ایمپلنت در انتخاب مواد غذایی که مصرف می کنید، دقت داشته باشید. زیرا به دلیل حساس شدن عصب های دندان ممکن است خوردن نوشیدنی های سرد و داغ باعث ایجاد ناراحتی و درد در بیمار شود.

از مصرف سیگار و الکل در هفته اول بعد از انجام ایمپلنت خودداری نمایید. این امر ممکن است موجب درد و حتی خون ریزی مجدد و ایجاد عفونت در دندان های شما شده و روند بهبودی را با مشکلاتی همراه کند.
در صورتی که درد های شدید غیرقابل تحمل و یا خون ریزی داشتید لازم است به پزشک خود اطلاع دهید.

برای چک کردن وضعیت دندان های خود لازم است هر چند وقت یک بار به کلینیک دندان پزشکی مراجعه نمایید.