زمان مطالعه: 21 دقیقه

اگر دندان خود را از دست داده اید و جای خالی آن باعث کاهش اعتماد به نفس تون هنگام صحبت کردن و خندیدن شده و به منظور انجام کاشت یا ایمپلنت دندان جهت پر کردن جای خالی آن به دنبال بهترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران ، ولنجک ، شمال تهران و غیره هستید با ما همراه باشید چرا که در این مقاله کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا می خواهیم به موضوع بهترین متخصص ایمپلنت دندان بپردازیم. بهتر است بدانید در هر زمینه ای مراجعه به فرد متخصص و متبحر، نتیجه ای قابل قبول و با کیفیت در پی خواهد داشت. در زمینه ایمپلنت دندان که نقش بسیار موثری در سلامت و زیبایی لبخند فرد دارد، این امر می تواند بیشتر قابل توجه قرار گیرد.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

فهرست مطالب

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

از آنجایی که انجام این تکنیک عملیاتی کاملاً تخصصی می باشد، تخصص و مهارت و همچنین تجربه کافی در زمینه فک و صورت نیاز است. نحوه انجام این عمل جراحی ارتباطی مستقیم با وضعیت استخوان فک و نوع کاشت دارد.

دکتر متخصص ایمپلنت با آگاهی از وضعیت دندان های شخص متقاضی و بررسی دیگر شرایط، می تواند اقدامات لازم و منطبق بر شرایط را در بهترین کلینیک ایمپلنت دندان انجام دهد. از آن جایی که قبل از انجام این تکنیک معاینات و بررسی های کامل در مرکز ایمپلنتیا واقع در منطقه ولنجک و شمال تهران انجام می پذیرد، پزشک متخصص و باتجربه تشخیص می دهد که در چه شرایطی باید چه عملیاتی صورت گیرد.

این عمل اگر با آگاهی و تخصص بهترین متخصص ایمپلنت دندان صورت نپذیرد، می تواند عواقب و خطراتی را به همراه داشته باشد. دکتر ایمپلنت دندان در شمال تهران به خوبی می داند که باید وضعیت فک و استخوان بیمار مورد بررسی قرار گرفته و همچنین توانایی این را داشته باشد که در صورت وجود نقص و ناتوانی در این ناحیه، به بهترین نحو ممکن آن را برطرف نماید.

از آنجایی که پایه ایمپلنت حکم ریشه دندان را دارد، انجام این کار به درستی و با آگاهی می تواند بنیاد و اساس یک ایمپلنت موفقیت آمیز را به همراه داشته باشد. به طور کلی یک متخصص ایملپنت خوب با دیگر پزشکان این تفاوت را دارد که به خوبی شرایط و ویژگی های فردی فک و دهان و دندان بیمار را تشخیص داده و با بهترین شکل ممکن این جراحی را انجام می دهد.

مراجعه به بهترین دکتر ایمپلنت دندان در شمال تهران

برای انجام ایمپلنت محدودیت خاصی وجود ندارد اما اگر شما شرایط زیر را دارید می توانید با مراجعه به بهترین متخصص یا کلینیک ایمپلنت دندان در شمال تهران یا سایر مناطق ، با خیالی آسوده نسبت به انجام آن اقدام نمایید:

 • زمانی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اید و نبودن این دندان ها به نحوه جویدن غذا و زیبایی شما لطمه وارد کرده است. حضور بهترین متخصص ایمپلنت دندان می تواند به خوبی زیبایی و کارایی دندان های شما را بازگرداند.
 • زمانی که استخوان و فک سالمی دارید و آثار بیماری در آن دیده نمی‌شود.
 • زمانی به بهترین دکتر ایمپلنت دندان مراجعه نمایید که در دهان خود دچار عفونت و آبسه لثه نیستید.
 • هنگامی می توانید به منظور ایمپلنت به بهترین کلینیک ایمپلنت دندان مراجعه کنید که بافت دهان سالم و عاری از بیماری داشته باشید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

با بهترین متخصص ایمپلنت دندان در ولنجک آشنا شوید!

یک پزشک متبحر در زمینه کاشت دندان، تنها فرایند جایگذاری ریشه و نصب تاج دندان را انجام نمی دهد. بهترین دکتر ایمپلنت دندان باید در کلیه مراحل از ابتدا تا انتها بر این کار اشراف داشته باشد و در مراحل مختلف با کمک مهارت و تجربه خود این عملیات را به بهترین نحو به انجام برساند. بهترین متخصص ایمپلنت دندان سه مرحله و سه چالش را پیش روی دارد که توانایی در آن می تواند سلامت و رضایت فرد بیمار را به همراه داشته و  ایمپلنت هایی زیبا و ماندگار را برای وی به ارمغان بیاورد.

این سه مرحله عبارت اند از :

پزشک متخصص ایمپلنت ابتدا باید معاینات فک و دندان را باید به درستی انجام دهد. باید از چگونگی و وضعیت دیگر دندان ها و مقدار استخوان های تحلیل رفته یا تحلیل نرفته اطلاع داشته باشد. دقت بالا در این زمینه می‌تواند سبب انجام درست این تکنیک باشد. بهترین متخصص ایمپلنت دندان در زمینه ایمپلنت باید تبحر و توانایی لازم در کاشت دندان و پایه ایمپلنت را داشته باشد. شاید امری ساده به نظر برسد اما در عمل بسیار حساس و مهم می باشد. بهترین دکتر ایمپلنت دندان باید آمادگی این را داشته باشد که عیوب فک و استخوان ها را برطرف نماید. همیشه استخوان ها آماده و پذیرای پایه ایمپلنت نیستند. در برخی از موارد به دلیل طولانی شدن زمان از دست دادن دندان، لثه و استخوان ها حالت خود را از دست می‌دهند. دندانپزشک متخصص ایمپلنت توانایی این را دارد که با استفاده از پیوند استخوان و یا لیفت استخوان های فک، شرایط را برای انجام درست این کار فراهم نماید.

جراح دندانپزشک در شمال تهران و ارائه خدمات ایمپلنت

به جرأت می توان گفت ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش ها برای جبران از دست رفتگی دندان هاست. با این روش می‌توانید جایگزینی مناسب و با کیفیت برای دندان های از دست رفته خود به دست آورید. خواه یک عدد باشد خواه تمام دندان ها. انجام ایمپلنت دندان کاری تخصصی و بسیار دقیق است. در انجام این کار جوانب متعدد و ظریفی مورد توجه قرار می گیرد که می تواند در کیفیت اجرای کار نهایی بسیار اهمیت داشته باشد.

با یاری کلینیک زیبایی دندان ایمپلنتیا و جراح دندانپزشک در تهران بهترین خدمات در این زمینه به شما ارائه می گردد. از آنجایی که کلیه مراحل کاشت ایمپلنت دقت و تبحر بسیار زیادی می طلبد، اگر به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت دندان هستید ما با بهترین جراح دندانپزشک در تهران در خدمت شما خواهیم بود.

با کمک ایمپلنت دندان می توانید یک یا چندین دندان از دست رفته خود را جایگزین نمایید. از آنجایی که از بهترین مواد و متریال پزشکان با تجربه در این کلینیک استفاده می‌شود، از زیبایی، کاربردی بودن و مقاومت ایمپلنت ها شگفت زده خواهید شد. ایمپلنت ها سالیان سال و تا آخر عمر همراه شما خواهند بود. به شرط آنکه در مرکزی معتبر و از بهترین مواد و تجهیزات استفاده کرده باشید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در ولنجک

لزوم مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت دندان

یک پزشک متخصص در این زمینه باید از تبحر کافی در زمان جراحی و رفع مشکلات احتمالی برخوردار باشد. اگر از تبحر کافی و تجربه مفید بهره مند نباشد ممکن است در انجام این کار با مشکلاتی نظیر آسیب رسانی به استخوان فک، آسیب به سایر دندان ها و رگ های خونی مواجه گردد.

در صورت عدم تبحر کافی برخی از دندانپزشکان، شاهد برخی از مشکلات جبران ناپذیر خواهیم بود. بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شمال تهران و در مرکز ایمپلنتیا به خوبی از آسیب عصبی در بروز دردهای شدید در دیگر دندان ها، لثه و لب بیمار آگاه است. از سوی دیگر شاهد هستیم که عدم توانایی و تبحر سبب بروز مشکلات سینوسی در نتیجه عدم کاشت درست هستیم. باید دکتر ایمپلنت دندان از تبحر کافی برخوردار باشد تا شاهد بیرون زدگی حفره های سینوسی نباشیم.

معاینات قبل از انجام ایمپلنت و زیبایی دندان بسیار اهمیت دارد و باید به درستی و دقت این شرایط بررسی گردد تا در زمان انجام  ایمپلنت و بعد از آن، بیمار کمتر دچار مشکل و عوارض گردد. بعد از انجام ایمپلنت نیز بهترین متخصص ایمپلنت دندان به طور دقیق وضعیت بهبود و سلامتی دهان و دندان بیمار را مورد بررسی قرار می‌دهد. با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی زیبایی ایمپلنتیا ولنجک با بهترین متخصص در این زمینه در ارتباط بوده و با خیال آسوده به دندان های زیبا و یکدست فکر کنید.

نقش بهترین متخصص ایمپلنت دندان

بیشتر اوقات ، ترس از مشورت با متخصص ایمپلنت دندان ، افراد را از اقدام برای ایمپلنت باز می دارد. ولی زمانی که با بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران به مشورت می نشینید و توضیحات جامع و کامل او را در خصوص نحوه اجرای فرایند و مزایای به دست آمده از آن می شنوید ، متوجه می شوید که چقدر این ترس و تردید شما ، بی دلیل و اشتباه بوده است و چقدر در بهره مند شدن از چهره و ظاهری زیبا ، تعلل کرده و آن را به تعویق انداخته اید. فرایند ایمپلنت دندان به سطح بالایی از تجربه و مهارت نیاز دارد. به همین دلیل است که انتخاب یک دکتر متخصص با تجربه در این حوزه بسیار حائز اهمیت است. برای اینکه مطمئن شوید مزایای به دست آمده در این سرمایه گذاری بزرگ ، دائمی خواهد بود ، باید متخصصی را انتخاب کنید که بتوان به او اعتماد کرد.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تجربه و مهارت کافی را داشته باشد: با این که دندانپزشک ها، صلاحیت انجام جراحی ایمپلنت دندان را دارند، اما بهتر است از متخصص ایمپلنت دندان که سال ها در این زمینه تجربه دارد کمک بگیرید. هنگام مراجعه به کلینیک دندانپزشکی، بهتر است از روش های جایگذاری ایمپلنت، فناوری استفاده شده در این پروسه، و تعداد پروسیجرهایی که در طول سال ها فعالیت به انجام رسانده اند، اطلاع پیدا کنید. نیاز است با انتخاب دندانپزشکی مناسب، بهترین نتیجه را برای خود به ارمغان آورید.

تمام گزینه ها برای ترمیم دندان را در نظر بگیرد: ایمپلنت معمولا بهترین انتخاب برای بازیابی دندان از دست رفته، در طولانی مدت است. اما این به این معنی نیست که این روش برای تک تک بیماران مناسب و قابل اجراست. بهترین متخصص ایمپلنت دندان، به جای اینکه فورا انجام ایمپلنت را پیشنهاد دهد، تمام گزینه های موجود را با توجه به بودجه، سلایق شخصی و بهداشت و سلامت دهان با مراجعه کننده در میان می گذارد، به تک تک سوالات پاسخ می دهد، و راهنمایی های لازم را برای انتخاب تکنیک مناسب را انجام می دهد.

پیشینه و نظرات مثبتی داشته باشد: خواندن نظرات افرادی که در گذشته ایمپلنت انجام داده اند، به انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان کمک شایانی می کند. این متخصصین از موفقیت های گذشته خود، مدارک زیادی دارند. از جمله این مدارک می توان به عکس های قبل و بعد و پرونده بیماران اشاره کرد. این موارد در سایت ها و صفحات اجتماعی دندانپزشک ها یافت می شوند. همچنین نظرات آنلاین مراجعه کنندگان، یک تصویر کلی از کیفیت کار آن کلینیک ارائه می دهد. مشخصا تعدد نظرات منفی می تواند نشانه هشدار باشد، اما در عین حال، نظرات و رتبه بندی هایی که غیر قابل باور و بیش از حد مثبت باشند نیز علامت خوبی نیستند. مخصوصا اگر این نظرات، در سایت ها و شبکه های اجتماعی خود آن کلینیک گذاشته شده باشد.

تفاوت دکتر متخصص ایمپلنت دندان و دندانپزشک

زمانی که می خواهید دندان از دست رفته خود را با ایمپلنت بازیابی کنید ، این سوال برایتان پیش می آید که آیا باید به دندانپزشک مراجعه کنید یا بهترین دکتر ایمپلنت دندان . متخصص ایمپلنت دندان علاوه بر دوره تقریباً شش ساله دندانپزشکی عمومی ، در یکی از شاخه های جراحی لثه ( دوره سه ساله ) یا جراحی فک و صورت ( دوره پنج ساله ) ، یا جراحی پروتز ( سه الی چهار سال ) را نیز سپری می کند. بنابراین منطقی است که در صورت نیاز به دریافت خدمات مربوط به کاشت دندان ، به دکتری مراجعه کنید که در زمینه جراحی ناحیه دهان و فک تخصص داشته و می تواند نتیجه درمان شگفت انگیزی را برای شما خلق نماید.

دندانپزشکی ایمپلنتیا در ولنجک ارائه کننده ایمپلنت دیجیتال یک روزه

در کلینیک ایمپلنت دندان ایمپلنتیا واقع در ولنجک و شمال تهران توسط بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان خدمات فوق العاده ایمپلنت یک روزه ارائه می گردد. توسط این شیوه جدید و بروز، با کمک از تکنولوژی جدید و تصویربرداری های دقیق سه بعدی قادر خواهید بود در سریع ترین زمان ممکن مبادرت به انجام این تکنیک نمایید. در این شیوه با تصویر برداری دقیق، کمترین میزان جراحات به منظور کاشت پایه ایمپلنت صورت می گیرد. در این تکنیک نوین مقدار برش به حداقل ممکن می‌رسد و نیاز به بخیه بعد از انجام کار نخواهد بود. در نتیجه خونریزی و جراحات کمتری به وجود می آید و هم اینکه دوران بهبودی و التیام نیز به حداقل می رسد. علاوه بر این موارد دقت بالایی دارد و به بهترین نحو در مکانی مناسب جای می گیرد. یکی از نکات مهم در این روش سریع بودن آن است. شما می توانید در یک جلسه و در زمانی اندک به جای ساعت ها معطلی از این روش استفاده نمایید.

اگر خواهان استفاده از تکنولوژی جدید با عنوان ایمپلنت دیجیتال یک روزه هستید، باید بدانید که این خدمات نیز به بهترین شکل در این کلینیک دندانپزشکی که در ولنجک است توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان برای شما عزیزان ارائه می گردد. با مراجعه به این مرکز می توانید بهترین خدمات در این زمینه را در اختیار داشته باشید.

نمونه کارهای بهترین کلینیک ایمپلنت در شمال تهران

دندانپزشکی در ولنجک ارائه دهنده بهترین نوع ایمپلنت

اگر قصد ایمپلنت و زیبایی دندان خود را دارید حتماً به این نکته توجه داشته باشید که از کادری متخصص و متبحر کمک می گیرید. همچنین در مرکزی خدمات ایمپلنت را دریافت نمایید که از بهترین مواد و تجهیزات برخوردار باشند و در آن بهترین دکتر ایمپلنت دندان مشغول به فعالیت باشد. تنها یک دندانپزشکی در ولنجک وجود دارد که می تواند مدعی شود که بهترین خدمات ایمپلنت از بهترین برندهای دنیا را برای شما فراهم می کند.

انجام عمل ایمپلنت در این مرکز با بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شمال تهران انجام می شود. در کلینیک ایمپلنت دندان ایمپلنتیا در ولنجک بسیار دقت می شود تا انجام ایمپلنت با بالاترین کیفیت انجام شود. زیرا انجام این عمل جراحی بسیار حساس بوده و دقت فراوانی می طلبد.

پزشکان باتجربه در این مرکز با معاینات دقیق و بررسی وضعیت فک و دندان های بیمار، بهترین تصمیم گیری را در نحوه انجام ایمپلنت ارائه می دهند. اگر بی تجربگی و قصوری صورت پذیرد بیمار دچار پس زدگی ایمپلنت و یا خطرات بعدی خواهد شد.

در صورت مهیا نبودن شرایط جهت کاشت پایه ایمپلنت، جای نگرانی وجود ندارد. مراجعه شما به بهترین دکتر ایمپلنت دندان در ولنجک می‌تواند شرایط را برای شما فراهم آورد. که با عمل پیوند استخوان و ترفند های دیگر، شرایط انجام ایمپلنت برای همه افراد فراهم شود.

پزشکان این مرکز در تمام طول درمان، دلسوزانه همراه شما خواهند بود. تا بهترین نتایج حاصل شود.

در این مرکز از برندها و مواد اولیه اصل و با کیفیت استفاده می شود. زیرا استفاده از مواد متفرقه و تجهیزات غیر استاندارد می تواند خسارت های جبران ناپذیری به ایمپلنت و سلامت دهان و دندان بیمار وارد کند.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شمال تهران و طراحی لبخند

شاید بسیاری از شما علاقه مند آن هستید که از لبخندی زیبا برخوردار باشید. از آنجایی که دندان ها در صورت فرد قرار گرفته اند و این ناحیه مورد توجه ترین قسمت از چهره فرد است. لذا داشتن لبخندی زیبا به همراه دندان های جذاب بسیار حائز اهمیت است. دندان ها از اجزای مهم در صورت فرد هستند که در زمان لبخند و صحبت، افراد مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهند.

عوامل متعددی وجود دارند که در زیبا شدن لبخند شما موثر هستند. در کلینیک ایمپلنتیا واقع در شمال تهران منطقه ولنجک می‌توانید با استفاده از خدمات ارائه شده، صاحب لبخندی زیبا شوید و دیگر از جای خالی دندان خود خجالت نکشید.

با کمک بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران و کلینیک ایمپلنتیا می توانید از خدماتی متنوعی که در این مرکز ارائه می شود به منظور طراحی لبخند زیبا استفاده نمایید. با زیبا شدن دندان های شما دیگر هراسی از حضور در جمع و لبخند زدن نخواهید داشت. با چهره ای جذاب و دندان هایی درخشان بر اعتماد به نفس خود بیفزایید. با کمک بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شمال تهران و کلینیک ایمپلنتیا ولنجک می توانید زیبایی و آرامش را به خود و عزیزان خود هدیه نمایید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان - کلینیک ایمپلنتیا

ویژگی های مهم در انتخاب کلینیک ایمپلنت دندان در تهران که باید در نظر گرفت:

اگر به دنبال یک کلینیک خوب و مجهز برای انجام کاشت یا ایمپلنت در تهران هستید و نمی توانید به هر کلینیکی اطمینان کنید ما به شما چندین ویژگی خواهیم گفت که با در نظر گرفتن آن ها می توانید بهترین کلینیک ایمپلنت دندان را در هر کجای تهران که هستید پیدا کنید. کسانی که در منطقه ولنجک تهران یا مناطق شمال تهران زندگی می کنند یا در سایر شهرستان های ایران هستند می توانند با دانستن و در نظر گرفتن این نکات بهترین و مجهز ترین مرکز دندانپزشکی را در اطراف خود پیدا کنند.

 • نزدیک بودن به محل زندگی

یکی از اصلی ترین ویژگی های که بر روی تصمیم تمامی افراد تاثیر می گذارد و ممکن است باعث شود که از انجام این فرایند منصرف شوند نزدیک بودن کلینیک به محل زندگی یا کار می باشد. نزدیک بودن یک مرکز مجهز و معتبر به محل زندگی یا کار افراد باعث می شود آن ها هر زمان از روز که دلشان می خواهد برای انجام امور دندانپزشکی بدون اینکه در ترافیک های روزانه تهران گیر کنند یا مسافت های طولانی را طی کنند و خسته شوند به مرکز مورد نظر خود مراجعه کنند. اما باید این نکته را همواره به یاد داشت که این ویژگی نباید در اولویت انتخاب های افراد قرار بگیرد. چرا که هر کلینیکی که در نزدیکی منزل یا محل کار ما باشد به طور حتم بهترین نبوده و ممکن است کم کاستی های بسیار زیادی داشته باشد. به همین خاطر باید این مورد را در اولویت های آخر اما مهم قرار داد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در آن مرکز بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران فعالیت داشته باشد.

 • محیطی بهداشتی و آرام

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک کلینیک ایمپلنت دندان خوب در ولنجک یا شمال تهران این است که محیطی بهداشتی ، استریل و آرام داشته باشد. در این روز های کرونایی که افراد به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس از منازل خارج نمی شوند یا در صورت خارج شدند از الکل و مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنند ؛ بهداشتی و استریل بودن محیط درمان و اتاق انتظار می تواند سلامتی افراد را حفظ نماید. البته درست است که داشتن محیط استریل ، پاکیزه و مجهز از ضروری ترین و ابتدایی ترین ویژگی های یک کلینیک درمانی و دندانپزشکی است اما اگر یک مرکز حتی با دارا بودن تمامی ویژگی های گفته شده از این خصوصیت برخوردار نباشد نمی توان آن را بهترین نامید. به همین دلیل توصیه می کنیم برای داشتن زیبایی همراه با سلامتی حتما به مراکزی مراجعه نمایید که دارای این ویژگی ها باشند.

 • بهره مندی از بهترین و جدید ترین تجهیزات

امروزه ما در عصری زندگی می کنیم که روز به روز علم و تکنولوژی پیشرفت می کند و دستگاه جدید تر ، کار آمد تر و روش های کم خطری ظهور خواهند کرد. دانش و دستگاه های جدید معمولا ایرادات و نقطه ضعف های مدل های گذشته را ندارد و هدفشان پیدا کردن روشی کم عارضه و ایمن می باشد. این پیشرفت بدین معناست که پروسه درمانی سریع تر ، آسان تر و بهتر شده و با بازخورد بسیار خوبی همراه است. به همین دلیل می توانیم بگویم اصلی ترین ویژگی ای که باید بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در شمال تهران مانند ولنجک و غیره داشته باشد این است که از بهترین متخصص ایمپلنت دندان حاضر در آنجا از جدید ترین و بهترین تجهیزات مرتبط با ایمپلنت استفاده نماید. لازم به ذکر است که منظور از جدید بودن و بهترین بودن تجهیزات و دستگاه ها ، شکل ظاهری آن ها نمی باشد ؛ بلکه میزان اثر گذاری ، کیفیت و باز خورد آن می باشد.

نمونه کار بهترین متخصص ایمپلنت دندان - کلینیک ایمپلنتیا

 • طرز برخورد کادر درمان با مراجعین

همه ما دوست داریم به مکان هایی مراجعه کنیم که به ما احترام بگذارند و کمکمان کنند. هیچ کس دلش نمی خواهد با حالت عصبانیت یا بی حوصله با او صحبت شود. از همین رو مهم ترین عاملی که باعث می شود افراد یک کلینیک را به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز دندانپزشکی به دیگران معرفی کند یا برای بار دوم برای انجام امور دیگر به آن جا مراجعه کند نحوه برخورد کادر درمان می باشد. بهترین دکتر ایمپلنت دندان در یک کلینیک خوب در ولنجک ، الهیه یا سایر مناطق شمالی تهران همواره با صبر ، حوصله زیاد و مهربانی آماده خدمات رسانی به افرادی هستند که برای امور دندانپزشکی خود آن ها را انتخاب کرده اند.

 • برخورداری از مجرب ترین و متبحر ترین کادر پزشکی

همانطور که می دانید پزشکان ، پرستاران و دستیاران پزشکان از مهم ترین و اساسی ترین رکن های یک مرکز درمانی به خصوص مراکز دندانپزشکی می باشند. به همین خاطر بهترین مراکز ایمپلنت دندان در تهران همواره از کادری مجرب ، متبحر ، کار آمد و زبر دست برخوردار هستند. چرا که ارائه بهترین خدمات اولین و مهم ترین اولویت و هدف آن ها می باشد. با وجود اینکه تخصص و دانش بهترین متخصص ایمپلنت دندان حائز اهمیت می باشد اما باید تجربه او در حوزه تشخیص و راه های درمانی زیاد باشد تا بتواند با انجام یک معاینه ساده یا یک معاینه کلی سریعا مشکل بیمار را تشخیص دهد و بهترین و مناسب ترین راهکار را به او پیشنهاد دهد. داشتن سابقه کار مرتبط و خوب نیز بدون اهمیت نبوده و کمک بسیار زیادی خواهد کرد. لازم به ذکر است که علم دندانپزشکی نیز دارای رشته ها و تخصص های مختلف بوده و تمامی پزشکان در تمامی زمینه ها مانند کاشت دندان ، لمینت و غیره تخصص ندارند. از همین رو باید مرکزی را به عنوان بهترین کلینیک انتخاب کنید که از بهترین دندانپزشک در زمینه مشکلات شما برخوردار باشد.

 • استفاده از بهترین متریال برای درمان

درمان ایمپلنت این روز ها در میان مردم ایران بخصوص تهران ، شمال تهران ، ولنجک بسیار محبوب شده است و طرفداران خاص خود را دارد. حتی با وجود اینکه 80 درصد از موفقیت این روش درمانی به مهارت ، تجربه و تخصص بهترین دکتر ایمپلنت دندان بستگی دارد اما از آنجایی که این ایمپلنت ها به صورت دائمی استفاده خواهند شد باید از موادی مناسب ، با کیفیت و بهترین ساخته شده باشند. ایمپلنتی که از متریال های نامرغوب و بی کیفیت ساخته شده باشند علاوه بر اینکه از کیفیت پایینی برخوردار هستند موجب می شوند پس از گذشت مدت زمان کوتاهی دندان ها دچار مشکلات جدی شوند. از همین رو مهم است که مرکز یا بهترین متخصص ایمپلنت دندان مورد نظر شما از چه نوع متریال های برای ارائه خدمات خود استفاده می کند. انواع مختلفی از ایمپلنت ها در بازار وجود دارند که به ایمپلنت سوئیسی ، آلمانی ، چینی و غیره معروف هستند. بهتر است برای اینکه انتخاب خوبی داشته باشید ابتدا با پزشک خود صحبت کنید و در رابطه با نوع ایمپلنت مورد استفاده و تفاوت آن ها توضیحاتی را برای شما بیان کنند. پس از ان نیز برای انتخاب درست تر بهتر است کمی در رابطه با مزایا و معایب هر کدام از این نوع ایمپلنت ها اطلاعاتی جامع و کامل به دست بیاورید.

 • دریافت هزینه مناسب

زمانی که سخن از دندان و امور دندانپزشکی می شود اولین موضوعی که ذهن افراد را درگیر می کند هزینه های سرسام آور آن می باشد. هزینه در انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی خوب یا بهترین متخصص ایمپلنت دندان تاثیر بسیار زیادی دارد اما نباید هیچ گاه ملاک اصلی قرار بگیرد و باعث شود انتخابی نا درست داشته باشید. کاشت دندان یا ایمپلنت به دلیل اینکه روشی دائمی و مناسب است دارای هزینه های نسبتا بالایی است از همین رو مراکزی که این پروسه را با کمترین قیمت ارائه می دهند کمی مشکوک هستند. زیرا آن ها می توانند برای دریافت مشتری و سود بیشتر از متریال های استفاده کنند که از کیفیت خوبی برخوردار نباشد. لازم به ذکر است که بالا بودن هزینه های این پروسه به عوامل متفاوتی بستگی دارد که برای اطلاع از آن می توانید به مقاله هزینه ایمپلنت دندان در همین سایت مراجعه کنید.

دندانپزشکی در ولنجک و طراحی لبخند هالیوودی با ایمپلنت

شاید خیلی از شما خواستار داشتن لبخندی زیبا و جذاب باشید. به جرات می توان گفت یکی از عوامل جذابیت هر فرد در صورت وی خلاصه می شود. یکی از مهم ترین عناصر در صورت هر فرد دندان های وی است. لبخندی زیبا به همراه دندان های سفید و مرتب می تواند زیبایی شما را دو چندان کند. برای رسیدن به این هدف خدمات متنوعی در این مرکز ارائه می شود که می تواند لبخند شما را مانند بازیگران هالیوود جذاب و دوست داشتنی می کند.

اگر دوست دارید دندان هایی سفید، درخشان، مرتب و یک دست داشته باشید کلینیک زیبایی ایمپلنتیا گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار می دهد. این خدمات می‌تواند شامل بلیچینگ، لمینت های سرامیکی و کامپوزیتی، ایمپلنت دندان و غیره باشد که با بهترین کیفیت به شما ارائه می شود. استفاده از متد روز و بهره گیری از مواد درجه یک از شاخص های بارز این مرکز است.

با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنتیا ولنجک شاهد دگرگونی در چهره و سلامتی خود خواهید بود. علاوه بر آنکه لبخند زیبا و چهره جذاب به دست می آورید، سلامت دهان و دندان شما حفظ شده و با اعتماد به نفس بیشتر در جمع حاضر می شوید. دیگر هراسی از لبخند و صحبت با دیگران نخواهید داشت. دندان های زیبا همگان را محو شما خواهد کرد.

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران منطقه ولنجک

تهران بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر ایران می باشد که به دلیل موقعیت جغرافیایی ، سیاسی و فرهنگی که دارد محل مناسبی برای زندگی پزشکان ، دانشمندان و افراد مشهور ایرانی می باشد. به همین دلیل کلینیک های بسیار زیادی در این شهر وجود دارند که همین موضوع باعث می شود انتخاب کمی سخت و دشوار شود و افراد بر سر دو راهی قرار بگیرند. کلینیک ایمپلنتیا با حضور بهترین متخصص ایمپلنت دندان همواره سعی داشته تا با ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات با هزینه های مناسب و استفاده از بهترین متریال ها برای درمان رضایت بیماران و مراجعه کنندگان خود را جلب نماید. خوشبختانه با داشتن تعداد رضایتمندی های زیاد این کلینیک عنوان بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در ولنجک و شمال تهران را از جانب مراجعین دریافت کرده است. با بررسی ویژگی های فوق می توانید از صحت این عنوان مطمئن شوید و برای بهرهمندی از بهترین خدمات به کلینیک ما مراجعه کنید.

پیشنهاد بهترین متخصص ایمپلنت دندان درباره بهترین زمان کاشت

زمانی که یک یا چند دندان خود را از دست می دهید ، جایگزین کردن آن بسیار حائز اهمیت است. حتی یک جای خالی دندان هم می تواند بر روی ظاهر شما تاثیر گذار باشد و نظم و ترتیب سایر دندان های شما را مختل نماید. امروزه تعداد افراد مشتاق برای بهره مند شدن از ایمپلنت های دائمی دندان ، روز به روز در حال افزایش است و توصیه بهترین متخصص ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنتیا دنبال کردن روندهای زیر در خصوص بهترین زمان ایمپلنت دندان می باشد.

برنامه ریزی برای درمان ایمپلنت توسط بهترین دکتر ایمپلنت دندان

البته در هنگام برنامه ریزی برای این درمان فاکتورهای متعددی وجود دارد که باید مد نظر قرار دهید. یکی از آنها موقعیت سوکت استخوانی است که برای احاطه کردن دندان های طبیعی شما مورد استفاده قرار می گیرد. نکته دیگر ، شیوه کشیده شدن دندان می باشد. با استفاه از تکنیک آتروماتیک کشیدن دندان ، دندان با ملایمت بیشتری کشیده می شود. همین امر به حفظ سوکت استخوانی اطراف دندان کمک می کند. همه این موارد در تعیین بهترین زمان برای ایمپلنت دندان بعد از کشیده شدن دندان طبیعی ، دخیل می باشد. به توصیه بهترین متخصص ایمپلنت دندان ، 4 زمان مختلف برای ایمپلنت وجود دارد.

 • ایمپلنت دندان فوری یا انتظار 1 یا 2 ماهه

اولین راه حل ، جایگزینی ایمپلنت دندان فوری می باشد که به توصیه بهترین متخصص ایمپلنت دندان زمان انتظار آن تقریباً یک یا دو ماه بعد از کشیده شدن دندان می باشد. با جایگزینی فوری ، ایمپلنت دندان همزمان با کشیده شدن دندان طبیعی انجام می شود. این فرایند در صورت وجود فضای خالی در اطراف ایمپلنت دندان ، گاهی با به کار گیری گرافت استخوانی همراه است. انتظار یک یا دو ماهه بعد از کشیده شدن دندان ، به لثه فرصت بهبود را می دهد و این یک مزیت به شمار می آید چون قرار دادن ایمپلنت دندان در این زمان ، محافظت از بافت لثه را تضمین کرده و نتایج زیبایی بسیاری را به همراه دارد.

 • انتظار بیشتر برای جایگذاری دندان

سومین گزینه ، انتظار بین دو تا چهار ماه قبل از کاشت دندان می باشد. در این مدت ، استخوان فرصت بهبود پیدا می کند. قرار دادن ایمپلنت در دیان مرحله به استخوان سازی کمک کرده و باعث می شود که ایمپلنت دندان ، به شکلی قوی و محکم با استخوان فک پیوند بخورد.

گزینه چهارم توصیه شده توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان ، انتظار بین چهار تا شش ماه قبل از قرار دادن ایمپلنت دندان می باشد. این مدت زمان به استخوان این فرصت را می دهد تا به طور کامل بههبود پیدا کند. این گزینه خصوصاً در زمانی که سوکت به دلیل ابتلا به یک بیماری ، خالی باشد ، بسیار مفید خواهد بود.

 • انتظار برای مدت طولانی تر

قطعاً همه دوست دارند ایمپلنت دندان شان هر چه سریعتر انجام شود و این موضوع توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان ، کاملاً قابل درک است. البته تضمین موفقیت در هر فرایند درمان بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل در برخی موارد ، توصیه می شود که قبل از اجرای ایمپلنت برای مدت زمان بیشتری منتظر بمانید. در چنین شرایطی هیچ جای نگرانی وجود ندارد و می توانید از دندان های موقتی در طول مدت انتظار استفاده کنید.​

✨ نمونه کار فوق العاده بهترین متخصص ایمپلنت تهران

توصیه های متخصص ایمپلنت دندان در خصوص مراقبت های بعد از این پروسه

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تکمیل فرایند موفقیت آمیز این پروسه، به بیمار خود مواردی را در خصوص مراقبت های بعد از کاشت دندان ، توصیه می کند که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم:

 • تمیز نگه داشتن دهان و ایمپلنت ها

موفقیت در جراحی دهان به هر چه تمیز تر نگه داشتن محیط دهان و دندان ها وابسته است. شما باید تمیز کردن سایر دندان ها را طبق روال معمول از بعد از ظهر روز جراحی آغاز کنید. از مسواک زدن به ناحیه جراحی در طول چند روز اول بعد از درمان ، خودداری کنید ولی می توانید بعد از چند روز تمیز کردن کل دهان از جمله ناحیه جراحی شده را با دقت آغاز کنید.

استفاده از محلول نمک و آب گرم ( یک فنجان آب گرم به همراه یک قاشق چایخوری نمک ) برای بهبود در طول هفته اول بعد از جراحی ، بسیار مفید است. مراقب باشید که آب خیلی داغ نباشد و باعث سوختگی دهان شما نشود. هر چند بار که می توانید شستشوی محیط دهان با این محلول را تکرار کنید.

تا جایی که می توانید اجازه ندهید غذایی که در حال میل کردن آن هستید ، به ناحیه درمان برخورد کند. برای تمیز نگه داشتن دهان ، بعد از میل کردن غذا ، دهان خود را بشویید.

تا زمان بهبود یافتن زخم ها ، بهترین متخصص ایمپلنت دندان به شما توصیه می کند که از استعمال سیگار خودداری کنید. استعمال سیگار به شدت فرایند بهبود را به تعویق می اندازد.

سعی کنید با انگشت یا زبان ، به هیچ وجه ناحیه درمان را لمس نکنید. به مدت 48 ساعت از انجام فعالیت های ورزشی سنگین خودداری کنید.

بعد از فرایند درمان ، کبودی و تورم در طول دو الی سه روز اول به اوج خود می رسد. این کاملاً نرمال بوده و در طول چند روز فروکش می کند.

 • کمک به کاهش تورم

بهترین متخصص ایمپلنت دندان به شما توصیه می کند که برای کمک به کاهش تورم ، کیسه یخ را بر روی گونه خود در محلی که ایمپلنت دندان انجام شده است ، قرار دهید. کیسه یخ را در یک حوله تمیز بپیچید و برای حداکثر ده دقیقه بر روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. این کار را در فواصل 20 دقیقه ای به مدت 24 ساعت تکرار کنید.

جراحی جانبی پروسه ایمپلنت از نظر بهترین متخصص کاشت دندان

در برخی از موارد ممکن است تحلیل استخوان ، تحلیل لثه یا چند جراحی به صورت همزمان یا در چند مرحله وجود داشته باشد برای اینکه آن محل برای قرار دادن ایمپلنت آماده شود که آن ها نیز هزینه های جداگانه ای دارند. این جراحی ها عبارت اند از جراحی سینوس ، جراحی بازسازی استخوان ، جراحی بازسازی بافت نرم لثه و غیره. تمامی این عمل های جراحی در صورتی که بیمار نیاز داشته باشد انجام می شوند که هزینه های جداگانه ای دارند.

نحوه قرار دادن ایمپلنت در استخوان فک به این صورت است که ما از ورای لثه ایمپلنت را درون استخوان فک قرار می دهیم. به عبارتی دیگر چیزی درون لثه قرار ندارد و در واقع ایمپلنت درون استخوان است. به این صورت است که اگر روی بافت به صورت کامل بسته شده باشد یا از طریق پانچ یا از طریق برش که خیلی در میزان درد و عوارض جانبی تفاوت ایجاد نخواهد کرد. از همین رو لازم است بدانید تبلیغاتی که در رابطه با ایمپلنت انجام می شود و در آن بیان می کنند که در این روش از هیچ برش یا بخیه ای استفاده نمی شود کاملا نادرست و غلط می باشند چرا که همانطور که گفته شد اینکه ناحیه تحت درمان بخیه زده شود یا خیر؟

هیچ تاثیری بر روی افزایش یا کاهش درد ندارند. با توجه به ناحیه تحت درمان برش یا پانج انجام می شود و از لثه عبور کرده و به استخوان فک دسترسی پیدا می کنیم. استخوان با استفاده از ابزار های مخصوص دریل می شود ، دریل ها معمولا متناسب با سایز ایمپلنت مورد استفاده می باشند. پس از آن ناحیه دریل ها سوراخ شده و حفره ای که در استخوان ایجاد می شود ایمپلنت قرار داده می شود. در برخی از موارد ممکن است دکتر ایمپلنت را در جای دندان کشیده شده قرار دهد. اگر زمانی که یک دندان کشیده می شود استخوان اطراف آن سالم باشد و دارای بافت خوبی باشد و لثه ها خوب باشند می توان به صورت همزمان پایه ایمپلنت را قرار داد.

در صورتی که نیاز باشد بافت اطراف آن بازسازی می شود که این موضوع در موفقیت درمان تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر آن نیز اگر کمبود لثه نیز وجود داشته باشد همزمان می توان آن را در محل دندان کشیده شده جبران کرد. استاندارد حفظ استخوان و بافت لثه که در نهایت بر روی زیبایی نیز تاثیر خواهد گذاشت این است که همزمان با کشیدن دندان ایمپلنت جایگذاری شود. چرا که این موضوع بیشترین حفظ استخوان را دارد و معمولا با موفقیت بالاتری نیز دارد ایمپلنتی که در چنین شرایطی گذاشته می شود بیشتر می توان بر روی آن حساب کرد تا موفقیت آمیز باشد. بعد از کشیدن دندان محل قرار گیری ایمپلنت را آماده کرده و سپس ایمپلنت قرار داده می شود. معمولا برای اینکه ایمپلنت روکش شود می توان زمان های مختلفی مد نظر قرار داد.

در برخی از موارد که استخوان و لثه خوب باشند و فرد شرایط خوبی را داشته باشد و ثبات اولیه خوبی را داشته باشیم می توانیم خیلی زود تر روکش کنیم. به بیان دیگر می توان مراحل ساخت پروتز ایمپلنت بلافاصه پس از انجام جراحی و خیلی زود تر شروع کرد. اما در مواقعی که وضعیت استخوان و لثه خوب نباشد و پزشک روش روتین و کلاسیک را پیشنهاد می دهد باید بین سه تا شش ماه صبر کرد. چرا که اگر استخوان قدرت پذیرش نیرو وارده را نداشته باشد ، مراحل ایمپلنت گذاری با شکست رو به رو خواهد شد و پس از آن دندان دچار عفونت شده و از بین خواهد رفت. از همین رو نیاز است تا شرایط از قبل مهیا شود و استخوان توانایی پذیرش نیرو را داشته باشد و بعد از آن روکش قرار داده شود و نیرو وارد شود.

جهت اخذ نوبت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

لبخند زیبای شما آرزوی ماست.