ایمپلنت دندان ، به دلیل مزایای فوق العاده خود ، امروزه به فرایندی پر طرفدار در میان گروه های سنی مختلف تبدیل شده و بسیاری را از نعمت داشتن لبخندی زیبا و کیفیت بهتر زندگی بهره مند ساخته است. به واقع نمی توان به هیچ شکل ، منکر مزایای بی نظیر و چشمگیر این فرایند درمان شد. امروزه ، کشورهای بسیاری از جمله کشور عزیزمان ایران ، به تکنولوژی تولید ایمپلنت دست یافته اند. در کنار بازار پر طرفدار ایمپلنت های دندان ایرانی ، ایمپلنت دندان کره ای نیز در کشورمان ، از بازار بزرگی برخوردار می باشد. در ادامه ، کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا واقع در شمال تهران منطقه ولنجک ، ایمپلنت دندان کره ای را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار داده و به شما کمک می کند تا در زمان اقدام به ایمپلنت دندان خود با این محصول ، با آگاهی کامل ، قدم بردارید.

ایمپلنت دندان کره ای - کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا

مزایای ایمپلنت دندان کره ای

زمانی که به انجام ایمپلنت برای پر کردن جای خالی دندان خود اقدام می کنیم با چنان دامنه وسیع و متنوعی از محصولات روبرو می شویم که شاید کار انتخاب گزینه مناسب را برایمان به کاری چالش بر انگیز تبدیل می کند. حتی زمانی که تنها بر روی محصولات یک کشور متمرکز می شویم ، بازهم دامنه متنعی از برندها در پیش روی ما قرار خواهد داشت. در این میان ، دندانپزشک ، می تواند با انجام معاینات و تعیین نیازهای ما ، در انتخاب بهترین گزینه ، کمک قابل ملاحظه ای نماید. برندهای ایمپلنت های دندان کره ای ، از جمله برندهایی هستند که مزایای آن ها ، بسیاری را به استفاده از آن ها ترغیب نموده است. برخی از این مزایا عبارتند از :

  • مقرون به صرفه بودن قیمت

این تکنیک بعنوان یک پروسیجر پر هزینه شناخته می شود و در نتیجه انجام اقداماتی برای کاهش هزینه ها ، یک اقدام مطلوب محسوب می شود. ایمپلنت های کره ای ، از این ویژگی برخوردار بوده و قیمت آنها دارای استاندارد قابل قبولی می باشد.

  • کمیت محصول در بازار دندانپزشکی

برندهای مختلف ایمپلنت های دندان کره ای به وفور در بازار ایران یافت می شوند و در نتیجه بیمار در زمان اقدام به ایمپلنت دندان های خود با محصولات این کشور ، با مشکل کمیاب یا نایاب بودن ، روبرو نخواهد شد.

  • کیفیت

در کنار قیمت و فراوانی محصول ، کیفیت ، قطعاً فاکتوری است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد تا بتوان برای مدت طولانی ، از خدمات ارائه شده توسط ایمپلنت ، بهره مند شد. خوشبختانه ، در ساخت ایمپلنت های کره ای از تکنولوژی های استفاده شده است که کیفیت محصولات آن را در سطح مطلوب به بازار عرضه کرده است.

انواع برندهای ایمپلنت دندان کره ای

ایمپلنت های کره ای با برندهای مختلف ، در بازار در حال عرضه می باشند. در ادامه ، به معرفی آنها می پردازیم:

  • برند Cmi
  • برند Dentium
  • برند Megagen
  • برند DIO
  • برند Osstem

در نمودار پیشرفت ، انواع برندهای ایمپلنت دندان کره ای معروف ، هر یک ، جایگاهی را به خود اختصاص داده و امروزه بعنوان یکی از برندهای مطرح ، درحوزه دندانپزشکی ، شناخته شده و قیمت آنها نیز متناسب با کیفیت شان ، قابل قبول و منطقی می باشد.

از چشم انداز تکنولوژی ، برندهای ایمپلنت دندان کره ای را می توان بعنوان یکی از نمونه های تولید شده با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا ، معرفی کرد. در خصوص قیمت نهایی در صورت انتخاب گزینه مناسب برای ایمپلنت دندان های خود از دندانپزشک تان کمک بگیرید. دندانپزشک شما در کلینیک دندان ایمپلنتیا ، بهترین محصول را متناسب با نیاز شما ، پیشنهاد می کند.

برخی از این برند ها در مقایسه با نمونه های دیگر ، اندکی جوان تر بوده و برخی به دلیل تمرکز برروی کیفیت ، توانسته اند بعنوان برندهای مطرح ، در بازار خود را معرفی کنند.

این برند در بیشتر کشورهای جهان مورد استقبال بوده و در تولید آن از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده می شود. قیمت این برند در مقایسه با کیفیت آن ، در سطح منطقی می باشد.

انواع برندهای مطرح ایمپلنت دندان کره ای دارای کیفیتی در سطح مطلوب بوده و با قیمتی مقرون به صرفه در بازار ایران به عنوان محصولاتی محبوب در حال عرضه می باشد.

تفاوت ایمپلنت دندان کره ای و ایمپلنت دندان سوئیسی

زمانی که اقدام به انجام این پروسه می کنید ، قطعاً یکی از موضوعاتی که مورد تمرکز شما است ، انتخاب محصولی با کیفیت است که بتواند در قبال هزینه ای که برای آن صرف کرده اید ، برای مدت طولانی ، به شما خدمات رسانی کند. شاید در این مرحله ، در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب بین ایمپلنت های دندان کره ای و سوئیسی ، با توجه به آنچه در مورد ایمپلنت های تولید شده در این دو کشور ، در خصوص کیفیت ، تکنولوژی به کار گرفته شده در تولید و قیمت آنها شنیده یا خوانده اید ، دچار سردرگمی شوید. در این میان ، بهترین گزینه ، کمک گرفتن از پیشنهاد پزشک قابل اعتماد در کلینیکی است که الویت فعالیت خود را بر مبنای منافع و رضایت بیمار خود ، متمرکز کرده و متناسب با نیاز هر بیمار ، بهترین محصول را پیشنهاد می نماید.

رضایت بیماران از ایمپلنت دندان کره ای

ایمپلنت های کره ای امروزه در بازار ایران ، بعنوان پر طرفدارترین و پر مصرف ترین نوع ایمپلنت ها ، مورد استفاده می باشند. برند های ایمپلنت های کره ای ، دارای دامنه متنوعی از کیفیت می باشند. برندهای با کیفیت ایمپلنت های دندان کره ای ، محصولاتی را به بازار عرضه کرده اند که رضایت بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان را جلب کرده و به عنوان محصولاتی قابل رقابت با برخی ایمپلنت های سوئیسی ، در حال عرضه به بازار می باشند.

ماندگاری ایمپلنت دندان کره ای چقدر است؟

میزان دوام یا ماندگاری ایمپلنت ، بر حسب نوع برند ، قیمت و کیفیت این محصول ، در دامنه متغیری قرار دارد. ایمپلنت های کره ای ، اغلب دارای ضمانت نامه بوده و همین امر ، کیفیت این محصول را بیشتر تضمین کرده و سطح اعتماد بیمار را افزایش می دهد. می توان گفت که ایمپلنت های کره ای در مقایسه با قیمت شان ، در سطح قابل قبولی قرار دارند ولی اگر بخواهیم آنها را در مقام مقایسه با ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی قرار دهیم ، باید بگوییم که از نظر دوام و کیفیت ، ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی ، در سطح بسیار بالاتری قرار دارند و به همان نسبت ، قیمت آنها نیز بالاتر است

بهترین برند ایمپلنت دندان کره ای چیست؟

ایمپلنت های دندان کره ای دارای برند های مختلفی می باشند و هر یک از این برندها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. برخی از این برندها ، کیفیت را در محوریت قرار داده و برخی دیگر ، اقتصادی و مقرون به صرفه بودن را مد نظر قرار داده اند. متناسب با الویت های هر بیمار ، تعریف برای بهترین برند ، متفاوت خواهد بود. در طول جلسه مشاوره ، دندانپزشک ، متناسب با نیازهای هر بیمار خود ، تلاش می کند تا محصولی را برای بیمار خود بر گزیند که علاوه بر به صرفه بودن از نظر اقتصادی ، بتواند نیازهای بیمار را نیز مرتفع سازد.

قیمت ایمپلنت دندان کره ای

ایمپلنت های کره ای به ایمپلنت های دندان مقرون به صرفه شهرت دارند. همانطور که در ادامه خواهید دید ، برندهای ایمپلنت دندان کره ای ، از تنوع بالایی برخوردار بوده و هر یک از آنها با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شوند. در زمان مراجعه به کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا ، پرسنل و پزشکان مجرب این مرکز ، پس از انجام بررسی های لازم ، بهترین برندهای متناسب با نیازهای شما را معرفی کرده و نهایتاً با در الویت قرار دادن منافع مالی و سلامتی شما ، مناسب ترین محصول را از نظر قیمت و کیفیت برای شما انتخاب کرده و به شما پیشنهاد خواهند داد.